Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy czy używany

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Cichy1925

Cichy1925

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 11 listopad 2012 - 13:27

Nowy czy używany przede wszystkim to do jakiej kwoty jak nie masz żadnych obciążeń finansowych typu kredytu to bierz nowego taki belarus spokojnie wystarczy cena do mocy atrakcyjna obsługa nie droga kupując używany przykładowo za 50 tyś i winwestować w niego jeszcze 15 bo wiadomo sprzęt używany zawsze wymaga troszkę kaski same kapcie to spory wydatek, pamiętaj biorąc jakiegoś zachodniego nowego to same przeglądy gwarancyjne to spory wydatek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy czy używany Dzisiaj, 05:27
  •  

#22 Share rumcio40

rumcio40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 17:48

Nowy czy używany Poczekaj na sezonową obniżkę cen i bież nowy,Ja sam się zastanawiam czy tak nie zrobić i nie zamienić swojego MTZ z 90r na nowy.

#23 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 19:24

Nowy czy używany nowy to jednak nowy, nic nie jest w nim używane to powinien długo posłużyć o ile jest dokładnie złożony a ty będziesz go odpowiednio eksploatował
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

#24 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 22:42

Nowy czy używany A ja to bym Ci polecił jak juz Belarusa to używany i koniecznie z Niemiec Całkowcie inaczej montowane całkowicie inne wyposażenie. Niemcy wymagali duzo wiecej i to też dostali. Naprawde niebo a ziemia Belarus na rynek Polski a niemiecki
Mój Wladimirec podbija świat

#25 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 22:45

Nowy czy używany No właśnie używane z niemiec te szaro-czerwone albo czerwone w polsce też niedozdarcia te stare. Bo nowe belarusy i pronary to juz nie to samo wiem bo mam :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 13:49

Nowy czy używany Nawet mi chodzi o Belarusa ale wersja na niemcy. Całkowicie inaczej montowany jest. Hydraulika jest inna nie ma 3 dźwigni przy kierownicy tylko 1 koło dźwigni zmiany biegow od wyjsc hydraulicznych, klimatyzacja, najczęściej szerokie opony, zaczepy przesuwne automaty
Mój Wladimirec podbija świat

#27 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 14:41

Nowy czy używany Belarusy to niewiem ale jeden w wiosce ma czerwonego z niemiec to reduktor ma fajnie usytuowany w dzwigni zmiany biegów jako pokretło a nie tak jak umnie w pronarze 2 dzwignie <_<

#28 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 14 grudzień 2012 - 20:02

Nowy czy używany Belarus dobra maszyna lecz czasem też ma fochy,jak masz więcej kasy to lepiej zainwestować w nowy sprzęt bo uzywany to wiadomo wychodzony/wyrobiony i nie wiadomo kiedy stanie <_<

#29 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 18:08

Nowy czy używany

Belarusy to niewiem ale jeden w wiosce ma czerwonego z niemiec to reduktor ma fajnie usytuowany w dzwigni zmiany biegów jako pokretło a nie tak jak umnie w pronarze 2 dzwignie <_<

Bardzo dziwne, możesz to jakoś zobrazować, może jakieś zdjęcia byś zrobił bo to nie mała ciekawostka?
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 22:14

Nowy czy używany Witam ja mam nowego i jestem troche nie zadowolony wycieki z hydrauliki problemy ze skrzynią drobne usterki naprawiane na gwarancji ,problemy z rozrusznikiem już drugą zimę to główne problemy pozatym pozytywny ciągnik biorąc pod uwage cene nowego i serwis gwarancyjny ,ale teraz myślę żę lepiej było kupić używanego i wyremontować .

Dodaj odpowiedź