Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik9595    2

Wiem, że kosztuje coś ponad 212000 zl, nie jestem pewny bo usunąłem już meila którego dostałem z agromy.

Oczywiście w podstawowej wersji i zawsze można coś utargować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

Wolałbym cos z JD albo nh za te pieniądze bo zetor nie ma jeszcze doswiadczenia z takimi "bajerami" jakie ma HXS wiec...


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Już trochę jednak mają chociażby Proxima Power, nawet akcję serwisowa miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9595    2

W zwykłej Forterze biegi polowe załącza sie wajchą wystającą z podłogi przy lewarku do zmiany biegów. W tych Forterach jest chyba tak samo bo gdzieś na zdjęciach widziałem, że też ma tą wajchę

Edytowano przez rolnik9595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

wrzuć może jakieś fotki tej frotki :)


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralgol18    12

witam chciał bym sie dowiedzieć jak naj wiećej o tej forterze i czy jest lepsza od tych starych jak z spalaniem , jaka jest jej cena brutto pozdro temat założony ponieważ mój klolega chce taką kupić i prosił mnie o to żebym sie dowiedział jak najwiećej na jej tema.

 

Połączone

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

na pewno jest lepsza (ale i droższa od zwyklej) bo ma skrzynie 30x30, rewers elektrohydrauliczny jest troche wieksza i cięzsza


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć to okno dachowe. Prawie wczoraj się tak zastanawiałem, czy będzie coś takiego wkońcu w Zetorze, a tu proszę,

czytam forum i.... jest nadzieja.

 

Znajomy kupił ostatnio fortke z łychą. Łycha dźwiga wysoko, ale żeby max. uniesioną zobaczyć to nawet pasażer musi nos do szyby przykleić.

 

Ma ktoś więcej info na temat tego okna? Jakieś fotki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

W sumie mogłem ten film tutaj podesłać,bo go widziałem już prawie miesiąc temu :D Cena jest konkurencyjna jeśli chodzi np o moc i komfort z innymi ciągnikami??


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wam chodzi o forterre hsx nie mają szyby w dachu ponieważ sam posiadam forterre 120 hsx narazie wam dużo o niej nie powiem ponieważ jeszcze w polu nie pracowała palić zbyt dużo nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Super zetorek a jak się spisuje bo mam zamiar takiego kupić tylko 140 hsx i czy polecił byś takiego.

Edytowano przez Tygrys2404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0590    0

Ja też bym prosił o wszelkie opinie na temat tego ciągnika bo też mam zamiar pod koniec roku go kupić tylko że 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wam chodzi o forterre hsx nie mają szyby w dachu ponieważ sam posiadam forterre 120 hsx

Ale mają mieć. Gdzieś na Forum był skan strny z Top Agry, w którym był artykuł o Forterze HSX

i było tam napisane, że modele w 2013 roku mają mieć, teraz nie wiem, okno w dachu lub przenią szybę

zachodzącą na dach. Pytanie w którym kwartale 2013-go mają wprowadzić tej kabiny do produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys2404    0

Są już dostępne forterrki z tą nową kabina z szybą bo zamówiłem u przedstawiciela z mragowa ale jest trochę droższa od tel z starszą kabiną gdzieś około 9 tysięcy

I nie tylko ta szyba się zmieniła bo też panel sterowania klima i kilka małych korekt.

Ja mam zamiar jak dobrze pójdzie to koło połowy marca bendę miął forterke 140 hsx z tą nową kabiną to dodam zdięcia

Edytowano przez Tygrys2404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Od czerwca do końca 2012 roku zostało wyprodukowane 405 sztuk modelu HSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj