Skocz do zawartości

Części do pługa szwedzka stal

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2012 - 21:42

Części do pługa szwedzka stal witam szukam opini na temat części do pługów dokładnie odkładni model HRP-350 gdzie oryginał kosztuje 1100zł a zamiennik szwedzka stal 420zł i tu moje pytanie ile wytrzyma taka odkładnia?? bo słyszałem że nowe części do pługów foogel not są produkowane z tej szwedzkeij stali to powinna być dobra jakość.

a chodzi dokładnie o tę odkładnię http://allegro.pl/od...2731647558.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części do pługa szwedzka stal Dzisiaj, 19:44
  •  

#2 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 31 październik 2012 - 07:28

Części do pługa szwedzka stal Przede wszystkim, każdy szanujący się producent części zamiennych wysokiej klasy ktory jest pewien swojego wyrobu , tłoczy na takim wyrobie logo, nazwę swojej firmy i numer katalogowy. jeżeli ten element posiada takie wytłoczenie (nie naklejkę) i jest to firma powiedzmy w twoim wypadku ze Szwecji to możesz śmiało je kupować. Jeżeli takiego wytłoczenia nie ma to pieron wie gdzie to było zrobione i jakość takiego wyrobu może być różna.

#3 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisany 31 październik 2012 - 18:16

Części do pługa szwedzka stal Mogę polecić części z Unirolu są dobrej jakości ,najlepiej zadzwonić można zawsze coś utargować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 18:52

Części do pługa szwedzka stal Zgadzam się z Hoodoowcą Unirol ma dobre części kupuję u nich miesięcznie za kilka tysięcy zł i jest zawsze OK. Twardość ok. 50hrc, idealnie pasują, cena nie wygórowana.Polecam.

#5 Share endriusxy

endriusxy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 19:41

Części do pługa szwedzka stal

Zgadzam się z Hoodoowcą Unirol ma dobre części kupuję u nich miesięcznie za kilka tysięcy zł i jest zawsze OK. Twardość ok. 50hrc, idealnie pasują, cena nie wygórowana.Polecam.

Witam wszystkich forumowiczów
Ostatnio kupiłem pług 3 skibowy obrotowy kongskilde Variant...nie wie ktoś gdzie można kupić do nie go odkładnie,lemiesze...???z góry dzięki za odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 21:16

Części do pługa szwedzka stal szwedzka stal ? - jaki gatunek i jaka obróbka np cieplno chemiczna, a może japońska stal i szybki lemiesz ? :ph34r: