Skocz do zawartości

Zdjęcie

cyklop nie podnosi

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wskpiotrus125

wskpiotrus125

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 259 postów
  • Zainteresowania:John Deere ,Interesuje się Rolnictwem, motoryzacją, mechaniką,modelarstwem rolniczym

Napisany 03 listopad 2014 - 20:30

cyklop nie podnosi

a u mnie jest znów odwrotnie tem 3 sekcyjny rozdzielacz działa z ten 2 sekcje nie działa . ten  2 sekcje działa ale tylko razem z 3 sekcyjnym tzn jak używam np. podnoszenia to działa ten 2 sekcyjny a jeżeli nie używam to nie działa ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cyklop nie podnosi Dzisiaj, 16:47
  •  

#22 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 05 listopad 2014 - 20:45

cyklop nie podnosi

I znów wina dzielnika strumienia.

Edytowany przez kamil496, 05 listopad 2014 - 20:45.

#23 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 06 listopad 2014 - 11:50

cyklop nie podnosi

nie zapominać o łączniku strumienia! U mnie działał tylko 2 sekcyjny, a 3 sekcyjny nawet na pusto miał problem aby się podnieść, założyłem nowy dzielnik i dalej to samo. Okazało się, że na łączniku nie było już oringu i to dużo pomogło bo teraz nawet na małych obrotach targa do góry tylko o tyle dziwnie że jak jest pusty to wolniej niż pod obciążeniem w łyżce bo wtedy to dostaje solidnego kopa ale musi być ciężar.  Pozatym jeszcze jest coś nie tak bo pochodzi parę minut i coraz wolniej i wolniej mu to idzie po czym staje w miejscu i nic kompletnie nie działa i muszę zaczekać z 2min i wtedy znowu zaczyna napier.... że aż go rozrywa. Pojęcia nie mam co to może być, tak jakby sie gdzieś jakoś zapowietrzał czy co.

Mam pewne podejrzenia do oleju bo jest bardzo mętny (żółty) i byc może pomieszany.  Gdyby tak jednak wymienić ten olej to co tam najtańszego wlać bo cyklopa używam bardzo sporadycznie?

Edytowany przez grego, 06 listopad 2014 - 11:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Borekk17

Borekk17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 08 listopad 2014 - 08:21

cyklop nie podnosi mam problem z cyklopem otóz nie dziala zamykanie łyzki wysuwanie i podnoszenie a obrót i lapy chodza normalnie nawet próbowałem zmienic ta kostke pod rozdzielaczami na dróga ze sprawnego cyklopa i dalej nic ale gdy zrobiłem tak ze jak włączylem przez bieg na wstecznym i tah chodził z 5minut to pomogło ale podniósł tylko raz.i dalej to samo pomocy walcze juz tydzien

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 14:01

cyklop nie podnosi

no przecież post wyżej napisałem na co patrzeć w takich objawach. Między rozdzielaczami (dosłownie) powinien być wkręcony w dwusekcyjny rozdzielacz taki trójnik czy tam kolanko wykręć go i sprawdź czy w środku na tym podtoczeniu jest uszczelniacz.