Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case MX bierze olej?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share darekgo

darekgo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 28 październik 2012 - 13:43

Case MX bierze olej? Witam znajomy kupił MX 110 i srednio 2 litry na sezon dolewa oleju do silnika a ciągnik robi dużo orze , sieje , transport , prasuje ,i jeszcze drobne prace wyręczył mtz 82 od którego w transporcie mniej pali , co dziwne objawów np w spalaniu nie ma dużych nie pali dużo dymka mało co puszcza (czarny), przyspieszenie jest , ale odmą lekko sie olej skrapla (pary zbyt nie widać) >>>PTYANIE CZY TO NORMA ŻE MOŻE CHAPNĄĆ TROCHE OLEJU CZY NIE POWINIEN <<<<<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case MX bierze olej? Dzisiaj, 03:36
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 28 październik 2012 - 13:55

Case MX bierze olej? A dlaczego ma nie brać. Prawie każdy bierze tylko nikt nie przyznaje się.Zwłaszcza jak ma z 5-8 tyś, albo wiecej. Silnik przeważnie weźmie jak są duże temperatury.. Zależy jeszcze od oleju. U mnie jak zaczyna brać to olej zmieniam. bo pisze co 300 godzin, ale przy 200 zaczyna brać. Mój ma 8,5 tyś godzin.
Pierwszy raz wlałem mu z serwisu to chyba mniej wziął , a teraz leję Mobila delvaca to mi się zdaję ze zaczyna szybciej brać.

#3 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 28 październik 2012 - 14:39

Case MX bierze olej? Zmień olej na gęstszy, zobacz co wtedy będzie się działo, na razie nie panikuj;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 28 październik 2012 - 14:49

Case MX bierze olej? 2 litry na szezon to nie durzo to raczej wina pierscieni a jak bedzie szeł dym odma to juz niema pierscieni i trzeba wymienic
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share darekgo

darekgo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 28 październik 2012 - 15:17

Case MX bierze olej? Ile do silnika wchodzi oleju ??

Dodaj odpowiedź