gomez

Olimpiada wiedzy i umiejętności rolniczych XXXVII

Polecane posty

michal1993    458

Ja jeszcze nie pisałem, ale pytaniami nie pogardzę to na pewno będzie lepiej. B)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz pisałem i szczerze mówiąc jak dla mię pytania trochę głupie ;) np przy jakiej ulicy znajduje się ministerstwo rolnictwa :blink: W pierwszym pytaniu odpowiedzią będzie potas :D dalej nie pamiętam...

U strzelałem 32 pkt B) :P z części roślinnej,ze zwierzęcej nie znam wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

połowa punktów :) troche trudne były pytania części teoretycznej nie znam jeszcze. ale np pytanie co ile odbywa sie rada członków UE

Edytowano przez adrianJD8330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w części praktycznej ??U nas w szkole dali 2 arkusze jeden z roślinnej a drugi z zwierzęcej i w obu można było zdobyć po 60 pkt w każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Architektura krajobrazu teoria 36pkt. Najwięcej miałem. Chodź trochę słabo. Praktyczny jeszcze nie sprawdzony.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Znam wyniki teroia 36 i praktyka 50. Także kolejny etap w Kijanach prawdopodobnie :D


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WielkiBrat9    1

ładnie wam poszło :) uczcie się chłopaki, przyda się wam, jeśli chodzi o część teoretyczną to radzę wejść na stronę olimpiady i przejrzeć te z poprzednich lat bo pytania się powtarzają a jest to o tyle pomocne że jak sami zauważyliście niektóre pytania biorą z kosmosu, rok temu pytali o imię najdroższej krowy na świecie :) . Niedługo na pewno zamieszczą na stronie i tegoroczny test. Jest o co walczyć, ja jak się dostałem do centralnego, to za tylko sam udział miałem wstęp wolny na UWM i UJ. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka1224    0

niestety nie było mnie w dniu olimpiady w szkole, ale pisałam później tak dla sprawdzenia wiedzy, produkcja zwierzęca teoria- 44 , praktyczny to chyba każda szkoła wymyśla sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś pytania praktyczny z bloku produkcja zwierzęcej???

Do rozpoznania jakich ptaków są jaja.

Rozpoznanie 3 kolczyków i wyjaśnienie numerów na nich zawartych.

Obrót stada w gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Pisałem pierwsz raz 30 pkt. Jestem w 2 klasie TMR.

 

Pisałem pierwsz raz 30 pkt. Jestem w 2 klasie TMR.


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoSzCz01    0

Witam panowie jestem nowicjuszem i chciałbym się dowiedzieć gdzie można znaleźć wiecej testów z prod roślinnej bo to co ja znalazłem uważam za stanowczo za mało jeśli che coś pokazać na eliminacjach okręgowych z góry dzieki za odp :) w razie jakichś podpowiedzi prosze pisać na e mail wojtekbiszczak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek812    16

Witam. Ja również chciałbym otrzymać testy z owiur z poprzednich lat, a w szczególności z etapów praktycznych z produkcji roślinnej. Prosiłbym o link jakiejś strony, lub jak ktoś może to wysłalby mi na e -maila. Mój E-mail to franek812@wp.pl Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Ja mam panowie pytanie takie, z jakich książek przygotowywaliście się do olimpiady z bloku mechanizacji rolnictwa ? Jakie książki polecacie? Bardzo chciałbym w pszyszłym roku, w II TMR spróbować :)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj