zbychu665

Nie można odpalić ciągnika

Polecane posty

zorzyk2    56

Linijka w dłonie mierz możliwą dopuszczalną szerokość i patrz jaki akumulator pasuje do pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Ten akumulator do którego podałem ling z AD to tylko zdjęcie poglądowe a jest większy od zwykłej 6V.

Ja miałem założony akumulator Bosz 100AH i przez 9 lat śmigał aż miło.Założyłem dwie 6V 195 AH z Centry i już nie to.W mrozy poniżej 20 stopni beż pobudzenia prostownikiem mogę zapomnieć a jak zapnę z c360 tego co wcześniej podałem ling bez ale kręci a rozrusznik mam R11 od C360 a w C360 mam szybko obrotówkę kręci tak samo beż problemów.Ja ogólnie polecam akumulatory AD posiadam w każdym aucie i nie mam problemów nawet w bizonie na dwie 70 /640A od 4 lat na takich go kupiłem i nie mam problemów zimom bizona odpalić a odpalam go średnio co miesiąc żeby pająki z komina powymiatać. :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

ZAP Truck Evolution 12V 125ah 690A

 

U mnie się sprawdza z rozrusznikiem R11. Jedna sztuka latem, a dwie zimą. Żadnego prostownika.

No i rozmiary klasycznych 'szóstek' :)


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel807    102

Ja to nie wiem.

 

Mam jeden akumulator ZAP 12 V 125 ah, rozrusznik szybko obrotowy i żadna zima mu nie straszna.

Dodam że nie mam żadnej świecy, żadnej grzałki tylko podchodzę i pale go totalnie zimnego.

 

Przy - 20 nawet poniżej odpala z palcem w (wiecie gdzie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Te akumulatory co ja pisałem są po 520 zł

 

Jaro606 Wuj ma takiego przy Władku i też mu się świetnie sprawuje

Edytowano przez zbyszekbrzuze

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekj24    0

Witam mam problem z uruchomieniem mojego Władymirca T25 1980r.

 

Mam go dopiero niecały rok , dotąd jedyne co w nim mnie zadowalał to to właśnie że odpalał bez problemów i bardzo szybko.

Wczoraj odpaliłem go jak zwykle, chodził na wolnych obrotach na postoju przez kilkanaście minut. Nagle zgasł (nigdy wcześniej nie zdażyło się by zgasł bez przyczyny)

Probowałem go odpalić ponownie jednak bez skutku. Wogóle nie łapie. Rozrusznik kręci dobrze i akumulatory ok.

 

Zwróciłem uwagę tylko na tą pompkę co ropę się pompuje, jak kiedyś ją pompowałem to nabijało mi ropy tak że na twardo już nie można było ruszyć.

Obecnie jak ją próbowałem ropy nabić to chlapie bokami i cały czas miękko wchodzi. Na rurce przelewowej od zbiornika widać jak się przelewa ropa jednak wydaje mi się że do cylindrów nie dociera. Myślałem że ropy może mało i więcej powietrza bierze ale jest około 20 litrów. Nie wiem co zrobić za bardzo się nie znam proszę o podpowiedzi, może uda się coś zdziałać.


surfcasting.cba.pl Wędkarstwo morskie i z plaży.

@Jaworski_K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj