Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprężarka powietrza do Fendta 311

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 20 październik 2012 - 21:32

Sprężarka powietrza do Fendta 311 Witam wszystkich

Nie dawno zakupiłem Fendta 311 ale nie ma sprężarki powietrza. Mam takie pytanie gdzie można kupić taką sprężarkę z całym osprzętem ale nie orgninał i nową bo to koszta kolosalnę.Może macie pomysły z jakiego pojazdu będzię pasowała sprężarka ????? Jak wiecie gdzie kupić dajcie namiar a jak macie jakiś pomysł to piście

Z góry dziękuję za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprężarka powietrza do Fendta 311 Dzisiaj, 04:37
  •  

#2 Share joziorej

joziorej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 21:41

Sprężarka powietrza do Fendta 311 ja do swojej 310 założyłem ze stara 200 podeszła idealnie nawet koło pasowe z napinacza się udało prawdopodobnie były robione na licencji wapko sprawdz na allegro czasem są całe zestawy do montażu bo cała instalacje dorabiałem ale chodzi luks

#3 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 03 listopad 2012 - 21:52

Sprężarka powietrza do Fendta 311 a mógłbyś zrobić parę fotek i wysłać mi na e-mail ????

#4 Share talerz7

talerz7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 18:23

Sprężarka powietrza do Fendta 311 Jesli mozesz to mi tez wyslij zdjecia tej sprężarki na maila bo jestem zainteresowany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share juzy

juzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 21:09

Sprężarka powietrza do Fendta 311 ,,jeziorej'' - też jestem posiadaczem 310 bez sprężarki i i chętnie bym zobaczył jak to rozwiązałeś. A może tutaj zamieść fotki jeśli się da, to skorzystają także i inni ewentualni zainteresowani.

#6 Share joziorej

joziorej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 27 listopad 2012 - 21:09

Sprężarka powietrza do Fendta 311 chętnie wklejam cztery zdięcia i piszę po kolei jak montowałem .Sprężarka pochodzi od stara 200 zmieniłem pierscionki i uszczelnienia na nowe zamontowana jest w miejscu napinacza paska wentylatora z napinacza ściągnołem koło pasowe i założylem na sprężarka ten sam rozmiar stożka na ośce sprężarki i kole co ciekawe rozstaw otworów montażowych w sprężarce był taki sam jak przy napinaczu .Centralne smarowanie do spręzarki dorobiłem trujnik i spod czujnika ciśnienia węzykiem puściłem odpływ na drógąstronę pod korek wlewu oleju
Butle do powietrza umieściłem między akumulatorem a skrzynią biegów przed bytlą dałem regulator ciśnienia zodolejaczem starowski zabutlą wtylnej cześci są zawór sterujący chydrauliczny sterowany przez pedał chamulca podłączyłem go pod układ chamulcowy tylny z prawej i lewej strony są zostawione zaślepki w miejscu łączenia się wężyka zrurką która idzie od pompki chamulcowej węzyki dobierane w sklepie motoryzacyjnym za zaworwm sterującym jest zawór sterowania przyczepą albo dwu obwodowa albo jedno obwodowa ja mam tylko na jeden obwód bo w fendzie cokolwiek dołożyć zest ciężko nie ma miejsca więcej zeszło mi na planowaniu mieżeniu niż na samym montarzu najdroższy był zawór sterowania hydrauliczny cos 500zł wiele części miałem ogółnie to coś ponad 1000zł mnie wyszła ta instalacjia

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share juzy

juzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 10:29

Sprężarka powietrza do Fendta 311 Dzięki za opis i fotki. W moim przypadku jednak tak się chyba nie uda, bo trochę inne wyposażenie posiada i jest tam ciasno. O ile ktoś z czytających posiada 310 z przednim WOM-em i klimatyzacją, oraz sprężarką i byłby tak miły, aby opisać umiejscowienie tejże sprężarki to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.