Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 18 październik 2012 - 18:47

Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny Witam. Montował może ktoś siłownik na pługu obracanym mechanicznie? Np. takim http://tablica.pl/of...#fa3b6de2;r:;s: Czy wiąże się to z jeszcze jakimiś modyfikacjami? Nie będzie kłopotu z częściami ( czy są takie same jak w tych nowszych obracanych hydraulicznie)? Chodzi mi o pługi zagraniczne marek takich jak : Lemken, RabeWerk, Frost. Liczę na wasze opinie i porady na temat takiej przeróbki.

Edytowany przez maroko, 18 październik 2012 - 18:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny Dzisiaj, 17:59
  •  

#2 Share mariusz0209

mariusz0209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 18 październik 2012 - 19:57

Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny ja mam taki pług tylko 4 skibowy, u mnie jest zainstalowany siłownik jednostronnego działania a powrót realizowany jest przy pomocy 2 sprężyn.

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 październik 2012 - 21:12

Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny Siłownik z kostką do obrotu będzie więcej kosztował niż ten pług

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share marciniak

marciniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 18 październik 2012 - 21:35

Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny Moim zdaniem odpuść sobie przeróbkę i kup normalny obracalny
...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 20 październik 2012 - 19:03

Przeróbka obrotu mechanicznego na hydrauliczny Widziałem niedawno inny pług obracany mechanicznie ( nie pamiętam marki ), ale miał on elementy robocze w bardzo dobrym stanie ( ten z linku taż nie jest zbytnio wyrobiony. Za niewielkie pieniądze ( pewnie 1800 zł.) można mieć pług, siłownik z kostką to koszt 1000 zł http://allegro.pl/li...category=0&sg=0 ( sama kostka 450 zł.). Oglądałem kilka pługów obracanych hydraulicznie za 5-7 tys. i miały one dość znacząco zużyte elementy lub np. nowe lemiesze ale spawany. A tu za mniejsze pieniądze mamy pług z nowym siłownikiem. Kwestia, żeby to dobrze zgrać. Zauważyłem, że pługi obracane mechanicznie mają '' uboższą '' wieżyczkę ( to chyba nie powinno być problemem ). A czy widzieliście może pług obr. mech. z odkładniami ażurowymi ( jest w ogóle coś takiego?).