KAROL4

DF K100 CZY NASTĘPCA K 420

Polecane posty

Bodzio110    3

Właśnie ściągnąłem nowy katalog DF na 2008 http://www.samedeutz-fahr.com/deutz-fahr/ i pozostają w nim modele K bez Common rail,więc nie wiadomo czy aż tak szybko wejdą te nowe silniki w K jak zapowiadano(może dopiero pod koniec roku), bo w M już są common- przynajmniej wynika tak z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Więc po dylemacie.Nie ma więcej K100 a do tego od maja mają zdrożeć K420(ok 16 tys.)-A tu akredytacji jak nie było tak nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5
k100 też będzie miał nowy silnik common rail. Będzie się nazywał k420 :) A co do zmiany wyglądu to moim zdaniem jest ona niestety na gorsze :/

jeszcze tylko sprostuję, że nie będzie miał CR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

nowy K 610 kosztuje w wersji podstawowej 180 tyś netto, gościu w Sielinku tak mówił . Tylko jedno mnie rozbawiło na ekspozycji był stary model a ceny podawali nowego heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
jeszcze tylko sprostuję, że nie będzie miał CR.

Pffff... żeby k420 nie miał Common Rail to by wogóle tego tematu nie było. K100 pompowtryski, k420 CR i basta !


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

NIE wprowadzaj ludzi w błąd.Jak zakładałem ten temat,to jeszcze nikt na100% nie wiedział jak to z nimi będzie.zadzwoń najlepiej do dealera i zapytaj.Jestem pewien,że napewno nie ma CR w K420.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

mam pytanie czy nowe DF-y będą miały więcej przekładni czy tylko te dwie 24P i 8T i z pełzającymi. A jak wougle sprawują sie te skrzynie chodzi mi najbardziej o brak pół biegów na wstecznym ?

 

Pozdrowienia: nibynikt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

jesli pracujesz jedny deutzem nie zauwazysz tego jesli bedziesz miał w jednym 24P x 24t a w drugim tylko 8t to zaczniesz szukac tych pozostałych 16t :D moim zdaniem ta skrzyna z 8 w tył jest ok. jest w czym wybierac. co do trwałosci moim zdaniem dobrze wystarczy pamietac zeby nie hamowac skrzynia na półbiegach bo wtedy skracamy zywotniosc tarczek i półbiegi gina :D skrzynie ZF sa trwałe w agrotronach seri K montowane sa T7100 a w MK3 T7000 a teraz jest jescze nowsza 7200 maja duze mozliwosci choc z reguły montowane sa z prostym wysposazeniem bo np w seri Profi mamy automatyke zmiany biegów a jest to ta sama skrzynia. skrzynie te wymagaja oleji półsyntetycznych klasy 10-40W najlepiej z technologia limited sleep. bedzie ci zarówno dobrze3 chodzic na olejach fuchsa jak i Akrosa bo np Valtra z tego co słyszałem od znajomego nie toleruje tych oleji wymaga jeszcze rzadszych orginalnych oleji bynajmniej jemu skonczyły sie pół biegi i wom naprawa kosztowała go miedzy 11 a 14 tys


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
NIE wprowadzaj ludzi w błąd.Jak zakładałem ten temat,to jeszcze nikt na100% nie wiedział jak to z nimi będzie.zadzwoń najlepiej do dealera i zapytaj.Jestem pewien,że napewno nie ma CR w K420.

Zwracam honor. W błąd wprowadził mnie mój dealer, który mówił tak jak ja :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Wie ktoś moze gdzie są produkowane Agrotrony serii K tzn 410 420 430?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Wszystkie ciągniki grupy SDF do 130KM od roku 2008 ( nie podane od jakiego miesiąca) są produkowane w Treviglio (Włochy) i żeby nie było niedomówień, jest to oficjalna informacja ze strony SDF potwierdzona także u dilera i prasie branżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witus    0

bOgdan ma racje, dopiero seria "M" jest robiona w Niemczech ;)

 

 

Co do ceny nowego k420 to Savona sp. z O.o. z Zakrzówka oferuje go za niecałe 250 000 brutto z szerokim ogumieniem i obciąznikami.

 

A co do tego to troszkę dużo bo za swojego Agrotron-a K610 w grudniu zapłaciłem 258,000 PLN Brutto, dodam że szerokie ogumienie (tył 520 przód 480) i przedni TUZ (bez Wom-u)

Firma Inwestrol z Czarnocina

 

Pozdrawiam


DF k610 , Fortschrit ZT 303 , Ursus c385 , Ursus c360 x2 , Ursus c330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

Za k430 z reserowana osia, kabina, opony: 540 przod 600 tyl, obciazniki 770 kg pod koniec 2009 powiedzieli mi 221 tys netto...

 

A takie pytanie dodatkowe: czy naprawdę ciągniki DF agrotron serii k (np k430) są faktycznie produkowane we włoszech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a co jest napisane dwa posty wyżej???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Każdy może sam sprawdzić gdzie był wyprodukowany jego DF-w numerze VIN na jedenastym miejscu podana jest pierwsza litera miejscowości w której był wyprodukowany.T-Treviglio,L-luingen(nie jestem pewien pisowni tego drugiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Czy Agrotron K410 i Same Iron 100 to te same ciągniki?

Zna ktos może ich cenę? tzn czy któryś z nich jest tańszy z tego wzglęgu że marka jest mniej że tak to nazwe "prestiżowa"


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

witam. Mógłby mi ktos powiedzieć ilu cylindrowy jest Agrotron K 120 oraz jaką dokładnie ma moc? z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Wujek Google nie gryzie Agrotron K on ma 112 km według normy ECE R24 link do wyjaśnienia co które normy określają że tak się wyraże :D aha on ma 4 cyl i tak dodam od siebie bo widze że kolega nie obczajony lamborghini , same , hurliman a deutz fahr to jedno i to samo różnią się tylko wyglądem maski kolorem nazwą i ceną


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

w googlach nie moglem znaleźć ;/ Andzrej24871 widzę, że wprowadziłeś mnie w błąd K 120 ma zamiennika K 430 a nie K 420.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku mam już ten ciągnik i mam pytanie. Nakręciłem mu 500h, ciągnik codziennie od października chodzi w wozem paszowym sano 11m3, nie zaobserwowałem większego poboru oleju ale na chłodnym silniku przy małym obciążeniu niepokoi mnie kopcenie na niebiesko, a jak załączę WOM i zacznę kręcić wozem to już w ogóle kopci. Jaka jest tego przyczyna? Zaznaczam że na razie zauważam to tylko na chłodnym silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj