KAROL0905

LAMBORGHINI R4 105

Polecane posty

Olejniczek    3

i jak się sprawują @Olejniczek

[/qu

'

Sprawować sprawuja sie bardzo dobrz kazdy z nich parcuje na ponad 100ha gospodarstwie i mówia ze palą w granicach 10 12 litrów. a słychałem ich pracy to elegancko brzęczą:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

U mnie wujem ma premiuma 1050 105 koni to e4 to to samo tylko lekko po liftingu.No i on sobie go chwali agregat 4 m spokojnie targa pługi ma 5 * 30 i ma za małe do niego bo lata jak głupi spalanie chwali go za oszczednośc bo pali naprawde mało.Tylko mówi ze trzeba go wyczuc jak sie kupi bo jak kupił to mówił ze po pierwszej cięzszej robocie zdebiał jak łykną paliwa i dopasował przełozenia obroty i ładnie pracuje. A to ze duzo pala to zgodze sie z tym wujek mówi jak sie cisnie w podłodze gaz to chleje ostro ale jak sie z rozsadkiem normalnie jezdzi to mało mówi ze nie ma potrzeby cisnąć w podłoge bo przy w miare niskich ma max mocy i daje sobie rade.Dobrze w pracach i nie spada z obr wiec w tedy jak szybciej to ciutke wyzej bieg a jest tam w czym wybrać i lux. a zapomniałem dodac ze ma w nim tura i w turze super bo krótki zwinny duzy promień skretu.

 

Kup słowik!!!!

Edytowano przez tommy66692
Co za haos-błędy,brak przecinków,literówki-kup słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracinio    0
Prosze o opisanie wad i zalet LAMBORGHINI R4 105. Ile pali, jak wygląda serwis oraz ile kosztuje? Z gury dzięki za informacje :(

witam serdecznie mam lamborghini r4 105 od 4 lat i pracuje on w 120ha tylko on i maszyny towarzyszace ,z ciagniczka ogulnie jestesmy zadowoleni spalanie niezłe w stosunku do ursusa czy zetora itp., ciagniczek dobrze wykorzystuje swa moc jest skretny co jest bardzo przydatne jak narazie nie miałem z nim zadnych problemów jedynie poszła mi tarcza sprzegłowa ale roczniki 2004 jak sie puzniej dowiedziłem wychodziły z wadliwymi tarczami(za twarde były i sie szybko paliły)co dalej hmmm raczej nic jedynie co kurza w tych ciagnikach to głosny most oj strasznie szumi ale one tak mają mam wielu znajomych co maja ciagniczki lambo ,lamborghini i maja ten sam mankament to chyba tyle jesli chcesz kupic ten ciagniczek to bardzo polecam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki sprzęt. Niektórzy mówią że to jakiś wynalazek, a ja się praekonałem że to dobry sprzęt. Pracuję na 100 ha i ciągam nim 4 obrotową, przyczepy 2x10 ton. Przecieki z silnika czy hydrauliki to problemy ludzi którzy nie potrafią użytkować ciągników. Zrobiłem już 3800 mth i nic w nim nie robiłem jak tylko wymiany oleju i filtrów oczywiście paliwko :lol: . Polecam ten sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma taki model ale go nie chwali mówi że źle zrobił że go kupiół i terz będzie go sprzedawał. Jak chcesz to możesz kupić od niego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

kamil daj mi numer tel do tego sąsiada,zaleta bardzo mało pali,wada delikatne łancuchy boczne koledze popękały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy on jest jeszcze produkowany?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Już nie jest produkowany, zastąpiła go seria R6 (90-120KM), ale na Bednarach będzie premiera nowego R4.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj