KAROL0905

LAMBORGHINI R4 105

Polecane posty

KAROL0905    2

Prosze o opisanie wad i zalet LAMBORGHINI R4 105. Ile pali, jak wygląda serwis oraz ile kosztuje? Z gury dzięki za informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Nie pisz 3 postów pod rząd.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Znajomy pracuje na r4 105, a kumpel ma df z tym samymy silnikiem i spalanie wynosi podczas pracy w polu z konkretniejszą maszyną np. unia 4x40 lub talerzówka 3,15 12l/mtg, a jak porządnie dostanie po garach to i 14l/mtg przeciągnie, jak leci pusty to 6 - 7 l/mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Nie ma DF z tym samym silnikiem co R4.105

Starszy df k 110 ma silnik 6cio cyl. bez turbo :(, ale z tego co mówili kolesie spalanie takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Nie słyszałem o starszym modelu DF serii "K", a tym bardziej żeby w starszych DF-ach były silnik Lamborghini/Same. Podaj typ ciągnika, ew. jeszcze typ silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Nie słyszałem o starszym modelu DF serii "K", a tym bardziej żeby w starszych DF-ach były silnik Lamborghini/Same. Podaj typ ciągnika, ew. jeszcze typ silnika.

Sory może coś pomyliłem ale k110 ma silnik 6 cyl na pompowtryskach chyba nie, a to że w r4 105 ma troche inną specyfikacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Sorry, ale jeśli chodzi o Agrotrona K110, to nie jest to żaden stary ciagnik DF. Ciagniki R4 mają silniki firmy Lamborghini, natomiast DF serii K firmy DF z serii 2012 C. Silniki te różnią się przede wszystkim charakterystyką mocy, nie wnikam już w systemy zasilania lub ich trwałość. R4 105 nie ma turbiny i intercoolera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

u mnie w okolicy są dwa i oba pracuja na ok 100ha, jeden ciąga nawet pług obracalny 4x40 z wałem i jeździ dosyć szybko ale z tego co wiem to w tym zestawie pali ok 17l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Sorry, ale jeśli chodzi o Agrotrona K110, to nie jest to żaden stary ciagnik DF. Ciagniki R4 mają silniki firmy Lamborghini, natomiast DF serii K firmy DF z serii 2012 C. Silniki te różnią się przede wszystkim charakterystyką mocy, nie wnikam już w systemy zasilania lub ich trwałość. R4 105 nie ma turbiny i intercoolera

k 110 to też kumpel mi mówił ze bez turba, a wzioł go w 2006r,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

powieedzcie mi co to znaczy to INV.DT a DT za modelem ciągnika bo już sam nie wiem co to jest czy jakies wyposażenie dodatkowe czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

@Ferdek

Bez zdjęć tego silnika nie uwierzę że Agrotron K 110 jest bez turbiny, lepiej dowiedz się dokładnie gdy piszesz o sprzęcie kogoś

 

@ Karol0905

 

INV - inversor- czyli jest to wersja z reversem hydraulicznym sterowanym elektrycznie, pod obciążeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Może Diesel Turbo? ;):D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

DT prawdopodobnie oznacza ciągnik z napędem 4x4 (Dual Transmission), ale głowy nie daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
@Ferdek

Bez zdjęć tego silnika nie uwierzę że Agrotron K 110 jest bez turbiny, lepiej dowiedz się dokładnie gdy piszesz o sprzęcie kogoś

@ktos napewno masz racje i nie potrzebujesz fotek bo i tak takich nie dostaniesz :D , a ferdek wez sobie ta rade do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

Bardzo mi sie ppodobaja te ciagniczki i słyszałem same dobre słowa na ich temat szczególnie na temat silników ... u mnie w okolicy pracuja 2 takie sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Mam dwóch znajomych jeden ma r4 105 drugi premium 115 km 4 T i zawsze ten co ma r4 dodaje że pali w h*j ale napewno mniej jak premium kolegi więc co w tym jest nie wiem ale z tego co wiem to te premium jednak oszczędniejsze jest przynajmniej z belarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj