Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników

37 odpowiedzi na ten temat

#21 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 13:14

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Jeśli miał temperaturę 30-32 stopnie w pomieszczeniu, to na jakim poziomie były upadki w stadzie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Dzisiaj, 15:03
  •  

#22 Share ogar118

ogar118

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1307 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 17:15

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników od 3 do 3,5 %

#23 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 20:54

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników @ogar118 A ten znajomy to ma kaczki w tuczu czy w reprodukcji?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Dzisiaj, 15:03
  •  

#24 Share ogar118

ogar118

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1307 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 09:38

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Zajmuje się tylko tuczem...

#25 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 16 styczeń 2013 - 18:23

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Ile jednorazowo ma sztuk w stawieniu, oraz w jaki sposób ogrzewa budynek?

#26 Share aron

aron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 07 luty 2013 - 20:58

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Byłem w tygodniu na fermie kaczek pekin i chyba mulard 100% ruszta drewniane, obornik pomiot wybierany raz w roku. Fajnie to wszystko wyglądało. Roczna produkcja 450 tys kaczki stare obiekty zmodernizowane. Niektóre miały płytę warstwową która po 15 latach zaczęła się rozchodzić na łączeniach i robiły się szpary co mnie bardzo zdziwiło, inne miały natrysk z pianki. Wszystko na poidłach kropelkowych, paszociągach.

#27 Share MarcinB

MarcinB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 18:31

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Witam wszystkich!! Jetsem nowy na tym portalu,ale też chciałbym wymienić się doświadczeniami.Od roku hoduję pekina na ściólce choć tera zzałożyłem ruszta i jestem bardzo ciekawy co wyjdzie - w piątek pierwsze wstawienie?!

Aron też byłem na tej fermie oglądać - niezły bałagan co?!

#28 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 23:37

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników @MarcinB na całości obiektu wstawiłeś ruszta?

#29 Share aron

aron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 23:38

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Bałaganu trochę było ale przy takiej fabryce to ciężko to ogarnąć pewnie. I jaki ruszt założyłeś drewniany czy plastikowy. Ile mniej więcej za metr? Ciekaw jestem jak to Ci się będzie sprawować. Po jakimś czasie napisz co i jak :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share MarcinB

MarcinB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 18:45

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Ruszta kupiłem plastikowe o oczku 1/1, więc nie układam już siatki.Założyłem na połowie obiekt bo u mnie są to budynek murowany(ruszta) i wiata .Jeśli chodzi o koszty to 50,00 zł/m2 już z nogami, złożyłem sam.

A jakie do tej pory macie wyniki, skąd bierzecie paszę??

#31 Share szakk

szakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 13:05

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Witam ostatnio interesuje się kaczkami, mam znajomego który bardzo mnie namawia na tę hodowlę, aktualnie hoduję kurczaka brojlera ale planuję budowę z wiosną dwóch kaczników na (po) 10 tys kaczek zwłaszcza że blisko mam ubojnię oraz wylęgarnię, jestem ciekaw waszej opini na ten temat czy jest to opłacalne w najbliższej perspektywie i jak wyglądają koszty takiej inwestycji czy 1 milion na jeden budynek wystarczy czy może 1,5 miliona dodam obiekt na rusztach. I jeszcze jek wychodzi średni szacunkowy roczny zysk na jedną kaczkę 1zł a może 3zł czy ktoś się orientuje z góry dzięki.

#32 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 21:12

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Zapamiętaj sobie kolego jedno zdanie : "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".

#33 Share szakk

szakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 00:05

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Co mam przez to rozumieć, nie od wczoraj zajmuję się hodowlą i wiem jak to wygląda interesuje mnie aktualna sytuacja na rynku i szacunkowe koszty inwestycji a nie rady typu buduj albo nie bo i tak nie zarobisz akurat oto bym się nie martwił.

#34 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 11 luty 2014 - 10:11

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników milion na budynek wystarczy zuzycie paszy jest w granicy 2,3 -2,4 na 1kg/mc piskle kosztuje 3,1 cena zywca 1 kl kosztuje 5,15 netto waga na 45 dobe w granicy 3,5 kg zajmujesz sie nie od dziś chodowlą wiec jesteś w stanie wyliczyć oplacalnosć

#35 Share stef3

stef3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 15:08

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników zaktualizuje dane cena na dziś za kaczki pekin 4,80 netto za pierwszą klase AMI- napiszcie jak inne zakłady

#36 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 06:49

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Sedar
5,05 zł netto kaczka I
3,90 zł netto kaczka II
2,33 zł netto kaczka III

#37 Share leon330

leon330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 grudzień 2014 - 16:42

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników

witam serdecznie! jestem nowym użytkownikiem, hoduje brojlery kurze, oraz w okresach poźno jesiennych oraz zimowych kacze pekin na sciółce, szukam użytkowników chętnych do wymiany wyników produkcyjnych...mój ostatni cykl na paszy z Cargilla: średnia waga 3.61 przy zużyciu 2.32 z przebiórką na 42 dzień waga 3.49, następna sprzedaż dzień 49 z wagą 3.74...jak wyniki na innych wytwórniach, w tej chwili też lece na cargillu, ale staram się o pasze z niemieckiej wytwórni agravis z której biore pasze na codzień po kure, póki co nie mają żadnej sprzedaży na polske ale mam nadzieje że niebawem coś się wyjaśni...pod kurczaka wyniki na agravisie w porównaniu do polskich wytwórni to przepaść...wesołych świąt życze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#38 Share krzysiek255

krzysiek255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 październik 2016 - 16:45

Witam. Mam pytanie. Czy mogę wstawić kaczkom paszociąg pełzakowy? http://www.agromax.n...uitgebreidt.jpg Pytam się ponieważ słyszałem opinie że to zły pomysł z powodu kształtu dziobów kaczki. Pozdrawiam