Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników

37 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jakub_s

jakub_s

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 październik 2012 - 18:49

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Witam, od niedawna zacząłem hodowle kaczki pekinki. Na początek 8tyś, poszukuje osób do konsultacji wyników i ewentualnej wymiany doświadczeń.
Małe info o mojej hodowli kurnik po broilerku 1400 m2, went. kominowa, chów ściółkowy.
Paszociąg pełzakowy oraz poidełka typu plasson.
Interesują mnie informacje, dane na temat wag w pierwszych tygodniach, a szczególnie spożycia wody.
Z paszą jakoś sobie na razie daje radę, bo na tym akurat trochę się znamy.

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie proszę o napisanie w temacie.
Chciałbym także wiedzieć czy początki w sensie pierwsze 2-3 tyg są podobne w chodowli barbari czyli piżmówek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Dzisiaj, 13:03
  •  

#2 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 18:12

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Witam kolegę, też jestem hodowcą drobiu a mianowicie kaczki pekin tylko że w reprodukcji. Lecz niedawno miałem też kaczki w tuczu

#3 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 21:28

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Interesuje Cię spożycie wody, bo pewnie jest za duże. Z poideł dzwonowych kaczki bardzo chlapią, robi się mokro na kurniku. Barbarie to to samo co piżmówka kolego.

Edytowany przez chwiolas, 28 listopad 2012 - 21:34.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Dzisiaj, 13:03
  •  

#4 Share MarzenaC

MarzenaC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 grudzień 2012 - 14:14

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Zobacz tutaj.

Tutaj jest dużo hodowców kaczek pekin
http://www.ptakiozdo...czka_pekin.html

#5 Share aron

aron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 09 grudzień 2012 - 23:00

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników A ma ktoś kaczki na rusztach? Jaka jest maksymalna obsada wtedy bo różne dane podają. Jakie są minusy rusztu?

#6 Share ogar118

ogar118

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1304 postów

Napisany 10 grudzień 2012 - 11:25

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników max 12 na metr ale 10 jest optymalnie. minusem jest sprzątanie i mycie rusztów.

#7 Share aron

aron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 11:01

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników ogar118 a ty bawisz się w kaczki? jak byś mógł podaj mi swoje gg lub inny kontakt do Ciebie bo tu nie mogę wysłać wiadomości.

#8 Share vera

vera

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 13:43

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników @aron brałeś w tym roku kaczki z Tomaszowa ? ja miałam od nich we wrześniu ,jak chcesz jakieś info to pisz na gg,

#9 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 15:21

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników @aron chodzi ci o ruszta na całej powierzchni budynku, czy o ruszta nad kanałem?

#10 Share ogar118

ogar118

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1304 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 18:33

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Aron to może usuń jakieś wiadomości zbędne bo do ciebie też nie można nic wysłać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share aron

aron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 21:29

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników @sachar 111 raczej na calym obiekcie, tylko to strasznie kosztowny interes jest. ale za to wygodniejszy chyba od sciółki (jak zawsze sa plusy i minusy jak wszystkiego) ogolnie narazie to jest tak zwane zapoznanie sie z tematem a co i jak bedzie to czas pokaze. http://www.agromax.n...ing-system/���� przeglądałem kiedyś ta stronę i mnie to zaciekawiło. Nawet dzwonilem czy to sa dobre ceny i tylko niektore produkty sie zmienily. http://www.agropian.pl/podesty.html a za te cenia sobie 80 zł/m2 netto za metr, nie za cały panel kupa kasy...

Edytowany przez aron, 11 grudzień 2012 - 21:58.

#12 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 17:55

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników @aron ja mam u siebie kaczki na głębokiej ściółce i mam kanał na którym są poidła, aby kaczki nie rozlewały wodę na ściółkę i jest nawet sucho

#13 Share ogar

ogar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 08:47

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników A jakie robicie zużycie na kg przyrostu?? Chodzi mi o pekina.

#14 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 14:17

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Nawet ci nie powiem, ja je mam w reprodukcji

#15 Share aron

aron

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 12:43

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Jaką utrzymujecie temperature w odchowie kaczek tak orjentacyjnie oczywiscie bo każdy ma inne warunki?

#16 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 09:46

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Około 35 stopni musi być

#17 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 14:31

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Nie no pekin to max 32 na wstawienie, potem z każdym dniem leci w dół. W 14 dniu u mnie to tak 15-16 stopni.

#18 Share ogar118

ogar118

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1304 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 08:50

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników też uważam że 35 to przesada...

#19 Share sachar111

sachar111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 10:15

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników W zaleceniach jest napisane aby było te 32 stopni, ale gdy jest o te 2 czy 4 stopnie temperatura wyższa to tak w kupki kaczki się nie zbijają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ogar118

ogar118

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1304 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 15:50

Poszukuje osoby zorientowane w hodowli kaczki pekinki pekina do konsultacji wyników Może i też racja. Znajomy zauważył ze jak na początku nagrzeje do 35 to te kaczki zawsze mniejszą wagę robiły niż te które miały 30-32...