Zaloguj się, aby obserwować  
Camel7771

Jak określić kierunek pompy hydraulicznej?

Polecane posty

Camel7771    0

Witam. Jak określić kierunek pompy hydraulicznej w ciągniku renault 103 14 ? Oglądałem kilka filmików podpowiadających jak to określić ale które węże idą do wlotu a które od wylotu? Te u góry pompy gdzie jeden wąż jest na 3 śrubki imbusowe a drugi na normalne śrubki czy to jest wlot? Czy wlot to te dwa węże od dołu pompy? Pomóżcie jak ktoś wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas2909    4

Nie jestem posiadaczem owej Reni, ale jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to u mnie jest bardzo podobnie. Z tego co wiem to ta pompa jest dwusekcyjna więc ten jeden wąż to wlot(zasysa olej ze skrzyni), a te dwa to wylot jeden do wspomagania, a drugi do rozdzielacza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel7771    0

Wysłałem fotki do mechanika i stwierdził że jest to pompa o prawych obrotach, gdyż otwory u góry od których odchodzą węże są większe od tych na dole więc to musi być pompa o prawych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Camel7771
      Witam. Zastanawiam się czy w każdej renówce tak jest jak u mnie bo jesienią gdy zjechałem z pola i wypuszczałem wodę z chłodnicy i bloku to była zimna. Ciągnik doskonale się sprawuje ale woda w chłodnicy jest zimna, może niema gdzieś obiegu? I właśnie teraz w zime mam wyjazd ciągnikiem i wlać płyn czy wodę? Moje pytanie to czy woda może mi zamarznąć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj