Skocz do zawartości

Zdjęcie

weidemann

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 18:45

weidemann co sądzicie o weidemannie 4004?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
weidemann Dzisiaj, 12:41
  •  

#2 Share karuś

karuś

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 20:24

weidemann Mocna i konkretna ładowarka do ciężkich prac.

#3 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 03 grudzień 2007 - 10:22

weidemann Chciałem kupić weidemana ale słyszałem opinie ze jest to strasznie wywrotne i ma niski przeswit

#4 Share karuś

karuś

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 11:56

weidemann Wszystko zależy od modelu. Te najmniejsze to do stabilnych nie należą. Co do prześwitu to wynosi ok 30 cm.

#5 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 15:11

weidemann Karuś masz racje,ja mam jedną z większych ładowarek i udźwig 7 ton i tak wcale łatwo jej się przewrócić nie da.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share johny64

johny64

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 29 marzec 2008 - 12:52

weidemann Ja przedwczoraj zamówiłem weidemann'a, przywiozą w czwartek jak bedzie czas to dam fotki.

#7 Share tomala611

tomala611

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 22:09

weidemann Witam

Teleskop Manitou, mniejsze gabaryty, lepsza stabilność, większy przeswit 45 cm, mocniejsza hydraulika, mniejsze spalanie,...itd.

#8 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 15 kwiecień 2008 - 22:21

weidemann no i ...

weideman moze i do cudów techniki nie należy ale cenowo jest pewną alternatywą dla mniej zamoznych
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#9 Share bekba

bekba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 22 lipiec 2009 - 22:23

weidemann Poosiadam weidemanna z 50 konnym silnikiem perkinsa.... i cóz nie mogę sie z niektórymi poprzednimi wypowiedziami zgodzic. Prześwit oczywiscie zależy od modelu i opon, ale po co wiekrzy prześwit jak żeby taką ładowarke zakopac i nie wyjechac to trzeba byc naprawde zdolnym... Co do tego że jest wwrotna tez sie nie zgodze pownieważ:
a. każda ładowarka łamana w pół jest w jakims stopniu wywrotna(czy mniej czy wiecej zależy od rozmiaru wieksze sa mniej wywrotne)
b. zależy to też od umjętności kierowcy a berdziej trzeźwości umysłu
Moja juz 2 razy leżała:
1 raz przewrócił ja z jednym balotem sianokiszonki pewnien napiszmy mało mądry facet
2 raz przewrócił ja także z jednym balotem sianokiszonki facet który robił u mnie do pierwszego napicia sie w czasie pracy które nastąpiło własnie wtedy.
Więc nikt mający troche oleju w głowie jej nie przewróci.
I zaraz mi ktoś powie że teleskopowe sie nie przewracają. To prosze bardzo jak ktos chce zobaczyc to 2 wsie dalej jedna nowiuśka ładowareczka została doszczętnie zniszczona, pogięta itd. Oczywiście dlatego że własciciel wyjechał no to pracownik mowi: własciciela nie ma to se wypijem. < taki był skutek. poleciała na pełnym wysięgu.

Co do hydrauliki to jest aż za mocna bo jak ma podnieść coś cieższego to d*pa idzie w powietrze.

JEDNYM SŁOWEM NIE ZAMIENIŁ BYM NA ŻADNĄ INNA.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 864 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 09:56

weidemann Zgadzam się z wypowiedziom kolegi, ja moim weidemannem niby byłem laureatem wpadki tygodnia, lecz wystarczyło skręcić kołami, i na wierzchu :rolleyes: Jak już to nie pomaga, to zostaje oprużnić widły, i wspomóc się wychyłem wideł, nie ma siły, musi iść :(
A odnośnie tej teleskopowej, to nie wiesz czasem jaka to marka, właśnie szukam takiej po wywrotce, zaznaczam po wywrotce, ponieważ moja jest po spaleniu, a kupować nowe części się nie opłaca, więc szukam jakiejś z zwichrowanym teleskopem i kabiną :huh: