RoLfAn12

Nowa seria od SAME - VIRTUS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    267

Po kabinie bardziej wygląda na odpowiednika Same Iron lub Agrotron K, ale skrzynia biegów taka jak w Agrofarmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

To będzie cos pomiędzy Agrofarmem i Agrotronem K. Kabina widać jest od K, ciekawa propozycja.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperSam    0

Sądze, że kabina jest większa dlatego, iż ludzie powtarzali/mowili, że agrofarm jest ok, ale nie powala przestrzenią w której manewrować musi operator. Może dlatego, taki jest moje zdanie, ogólnie ciekawie się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja bym jednak maskę jakoś zmienił, coś podobnego do serii 6 lub 7 :) A parametrami to mniej więcej przypomina Agrotrona K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sądzę, że to jest coś pomiędzy Agrofarmem i Agrotronem i nie wydaje mi się, żeby zastąpił jakiegoś. po co zamieniać coś co nadal zapewnia stabilne dochody firmie. Przecież Agrofarmów i Agrotronów K jest w trzy i trochę. Zobaczcie sami w Galerii, aludzie ciągle kupuja nowe. Kiedyś też coć słyszłem (chyba przy okazji agritechniki), że

Deutz też coś podobnego szykuje.

 

Co do samego traktora to mi się podoba. Maska taka oldschool'owa, przedni podnośnik do Agrofarma, kabina od Arotrona serii K, ale deska rozdzielcza od Agrofarma.

 

Nie wie ktoś może jak wyglądają serie 6 i 7 od Same albo Lamborghini? Są już wogóle i czy wogóle będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Z tego co wiem to Same i Lamborghini bedą teraz markami "niższej kategori". Nie będzie tak jak teraz że można mieć w nich wszystko to samo co w Deutz'u. Deutz ma być w koncernie SDF marką premium i ma byc lepiej wyposażony i składany z lepszych komponentów.

Ma to wyglądać tak jak w John Deere z seriami R M D. Deutz będzie jak R a Same i Lambo jak M i D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Wnetrze kabiny:

 

 

 

60414_same-cab.jpg

Kierownica mi sie w nim niepodoba - wygląda jak z jakiejs zabawki :blink:

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

wiem ze cena jeszcze nie jest znana i spełnia normy tier4 dlatego dla mnie odpadł. Explorera tez juz robią z silnikiem 3,6l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Zauważyłem Same też swoje logo zmienił...

 

small.jpg I jeszcze kilka fotek...

phpzdKNrc.jpgDSCF8119.jpg

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ReMeK8250    30

Jak dla mnie to oni wrócili do starego logo chociaż tam ten tygrysek miał dwie pary oczu zobacz sobie na starszych modelach @MgrLukash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki01    1

To jest pewnie coś w rodzaju przemian z Lamborghini R3 90-105 tylko , że w wyższej klasie. Grupa niemiecka się dzieli. Ciekawe co pokarze DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj