Skocz do zawartości

Zdjęcie

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Slayer55

Slayer55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 październik 2012 - 07:43

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny Czy ktoś wie może gdzie jest jakiś kranik żeby spuścić płyn z układu wentylacji i ogrzewania??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny Dzisiaj, 12:06
  •  

#2 Share Gores

Gores

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 październik 2012 - 09:01

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny U mnie są korki w trójniku po obu stronach kabiny a czy i gdzie są u ciebie to nie wiem musisz poszukać na pewno muszą być a jak nie to odkręć wąż

Edytowany przez Gores, 13 październik 2012 - 09:03.

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7585 postów

Napisany 13 październik 2012 - 10:52

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny Nie ma kranika tylko j.w. korki w trójnikach.
KPK Kumurun Team

#4 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 13 październik 2012 - 11:40

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny w nowych niema korków ani kraników trzeba sobie coś dorobić :( a w starszych są :)

#5 Share Slayer55

Slayer55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 październik 2012 - 20:54

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny chodzi mi o belarusa 820 no b w instrukcji pisze że trzeba spóścić płyn czy co tam jest ale już nie piszą gdzie to jest??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Eryk91

Eryk91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 październik 2012 - 16:36

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny Panowie ma pytanie jak odpowietrzyć układ ogrzewania kabiny mam właśnie te trójniki po bokach kabiny.

#7 Share pamo84

pamo84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i co z nim związane . Maszyny rolnicze i budowlane.Stolarstwo. Militaria

Napisany 30 październik 2012 - 18:43

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny robiłem to w tamtym tygodniu to gaz ręczny tak na 1500obr/min. i ten trójnik z prawej strony kabiny popuściłem podstawiłem naczynie żeby płynu nie marnować, najpierw poleciał płyn potem powietrze i później już cały czas płyn i gotowe :rolleyes:

#8 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 29 grudzień 2014 - 11:19

A czy termostat musi być otwarty czy może być rozgrzany tak do 40 stopni? I czy w układzie jest więcej niż jeden zawór, jeden to wiem, ze przy głowicy ale czy jest drugi gdzieś pod dachem?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#9 Share Proktor

Proktor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 14:03

Witam,, mam takie pytanie ; mam 1221.3  2013r  i jak był nowy to nagrzewnica dawała duże ciepło jak sięgam pamięcią , a teraz tak słabo grzeje... trójnik ten co się zmienia ciepło/zimno mam w kabinie u góry i gdy kiedyś potrzebowałem  się dostać do panelu tam gdzie radio się montuje to ten sufit na zawiasach otwierałem i pewnego razyzamocno w dół otworzyłem tą klapę i te węże się napieły od tego trójnika i dość sporo płynu z tych węży mi poleciało w kabinie , później też kapało troche ,,, no i pytanie takie czy ten płyn to płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego ? czy jakoś się go uzupełnia ? czy to mogło mi to powietrza zassać do środka , ? może to trzeba odpowietrzyć , że temperatury nie daje ?.. i jak to się robi ? z góry dziękuję 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share piotrek19812

piotrek19812

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 18:03

Moze przy składaniu tych węży z których ci pociekło któryś się załamał,lub masz uszkodzoy zawór regulacji temp,skoro nie grzeje to niema obiegu gdzieś jest niedrożność,jeśli płyn w chłodnicy jest na stan to  ok a odpowietrzy to się samo najlepiej w pracy 

Dodaj odpowiedź