Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ?

47 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MrKOTpl

MrKOTpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 październik 2012 - 16:26

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? chcem się wybrać ale niewiem kiedy jest niewiem czy to prawda ale ma się odbyć 28.10

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? Dzisiaj, 11:16
  •  

#2 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 11 październik 2012 - 16:36

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? http://www.agro-park.pl/pl/ kolego tutaj masz napisane dokładnie kiedy będzie 27-28.10

#3 Share emulegator

emulegator

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne technologie w rolnictwie, piłka nożna, gry komputerowe :)

Napisany 12 październik 2012 - 20:55

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? Może jakiś mod zmieni tytuł tematu na ,, Agro Park Lublin 2012 ,, żeby można się było dogadać kto będzie ? ja się wybieram , kolega @mickas092 chyba też razem ze mną ? kto więcej ?
Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

#4 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 12 październik 2012 - 21:13

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? Pawełku nie chyba a napewno :D Mathieu pewnie tez da sie wyciągnąć to zrobimy jakieś 0,7 przed wejsciem co by lepiej gadka z handlowcami szła :D

#5 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3432 postów

Napisany 13 październik 2012 - 08:37

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? jak dozyje to pewnie przyjade, w koncu to tylko 25 km

Polska B

#6 Share td5040

td5040

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Mechanika , Maszyny Rolnicze

Napisany 14 październik 2012 - 13:14

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? ja też się wybieram????

#7 Share marulekk

marulekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 14 październik 2012 - 18:29

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? oooo ja nie wiedziałem że cos takiego w Lublinie jest, często jestem tam więc moze zawitam a jak ładnie poprosze kobietę to może będę miał kierowce :P
sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

#8 Share bocecek087

bocecek087

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 14 październik 2012 - 19:00

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? zawitam

Edytowany przez bocecek087, 14 październik 2012 - 19:00.

#9 Share kozak1

kozak1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 październik 2012 - 19:07

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? a tak dokładniej gdzie to się ma odbyc?

#10 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 14 październik 2012 - 19:21

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? kilku dilerów mazszyn jak zwykle lubelscy potentaci gravit sawona rolmax może sipma i cała reszta drobnicy skończywszy na piwie po 7-8 zł moim zdaniem szkoda czasu a zwiedzający wystawę dziadkowie mówiący do wnusia popatrz ta wygląda kombajn bezcenne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 20 październik 2012 - 21:53

kilku dilerów mazszyn jak zwykle lubelscy potentaci gravit sawona rolmax może sipma i cała reszta drobnicy skończywszy na piwie po 7-8 zł moim zdaniem szkoda czasu a zwiedzający wystawę dziadkowie mówiący do wnusia popatrz ta wygląda kombajn bezcenne

A może będzie coś nowego inny termin w zasadzie po sezonie wystaw. Ciekawi mnie czy ten ranking potentatów lubelskich to sam wymysliłeś czy gdzieś można go znaleźć bo moim zdaniem to lista nie jest pełna. A to czy szkoda czasu to już samemu trzeba sobie odpowiedzieć, wolny kraj nikt nikogo nie zmusza na szczęście.

#12 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 21 październik 2012 - 17:17

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? zacytuje cześć mojego poprzedniego posta

"moim zdaniem szkoda czasu" - czy tym sformułowaniem ja komus kaze zeby siedział w domu i nie przyjezdzał do lublina

co do tych potentatów jesli ci kogos brakuje mozesz sobie dopisac i bedzie wtedy ok ja wyszczególniłem przykładowo kilka firm

a co do tych premier jak i całej wystawy - przychodzi taki czas ze człowiek przestaje sie podniecac ciagnikiem lub inna maszyna stojaca na wystawie a traktuje targi wyłącznie jako czas i miejsce do poważnych rozmów o kupnie jakiejś maszyny, wiem to z doświadczenia 3 wyjazdy na targi do kielc = 3 zakupione maszyny w atrakcyjnych cenach, jesli wybieram sie na takie targi to mam jakis cel do zrealizowania a nie bazczynnie i bezmyslnie zbieram ulotki

#13 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 21 październik 2012 - 20:25

kilku dilerów mazszyn jak zwykle lubelscy potentaci gravit sawona rolmax może sipma i cała reszta drobnicy skończywszy na piwie po 7-8 zł moim zdaniem szkoda czasu a zwiedzający wystawę dziadkowie mówiący do wnusia popatrz ta wygląda kombajn bezcenne

Chyba nie byłeś wogóle na wystawie w Lublinie.
Ja bedę w sobote od rana tak do obiadu

#14 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 21 październik 2012 - 20:33

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? chyba nie byleś wogóle na wystawie w Kielcach i bednarach

#15 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 22 październik 2012 - 08:57

kilku dilerów mazszyn jak zwykle lubelscy potentaci gravit sawona rolmax

z tego co wiem to roltex krasnystaw będzie miał sam większą powierzchnię niż ci potentaci razem wzięci :D z tego co Krzysiek mówił i będą mieli Agrifaca Condora :rolleyes: ^^
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#16 Share agromania

agromania

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 październik 2012 - 21:18

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? W związku z niecichnącymi pytaniami i insynuacjami w temacie targów Agro-Park, postanowiłem podrążyć temat i wyłożyć tzw. „kawę na ławę”. Wiadomo, że czytamy „przełomowa edycja”, że tyle, a tyle wystawców, jednak wszyscy, którzy na poprzednim Agro-Parku byli, wiedzą, że ciężko w te nadmuchane obietnice uwierzyć. Sam, z wielu pieców chleb jadłem, jestem rolnikiem od 40 lat, w międzyczasie pracowałem w upadłej już Agromie Gdańsk, jako sprzedawca, w poszukiwaniu innego życia wyjechałem za granicę, kilka lat temu wróciłem i przeprowadziłem się na Lubelszczyznę i tu wróciłem do roli. Znam niemal wszystkie targi rolnicze, bywam na Agroshow, pamiętam stare Polagry w Poznaniu, kilka razy byłem w Kielcach, z sentymentu odwiedzam Sitno, będąc w Niemczech, zdążyłem zobaczyć Feld Tage i Agritechnikę w Hannoverze. A za każdym razem z każdych z nich wyjeżdżałem bogatszy, nie tyle w portfelu, co o wiedzę. Branża ta, jak każda inna, idzie do przodu, nowości pojawiają się w niej szybciej niż zdążymy pomyśleć i są rozwiązaniem naszych bolączek i trudności. Rynek jednak jest przesycony i ludziom najzwyczajniej się nie chce jeździć z taką częstotliwością na targi rolnicze. Wielkopolska aż kipi. Po przyjeździe na Lubelszczyznę byłem przekonany, że tak jest i tutaj. Ku mojemu zaskoczeniu, imprez o takim charakterze jest garstka…

Zainteresował mnie swego czasu Agro-Park, jednak po przyjeździe okazało się, że targi obejmują swym obszarem jeden mały pawilon i kilka stoisk na zewnątrz, gdzie można nabyć pajdę ze smalcem i choinkę lawendową do samochodu. Od tamtej pory odpuściłem tę pozycję w kalendarzu ;)

Ten rok jednak mnie zainspirował. Po pierwsze Targi Lublin mają współorganizatora – Targi Poznańskie, co dobrze rokuje. Po drugie na terenie targów w Lublinie stanęła i została w tym roku oddana nowa hala, 3-krotnie większa od poprzedniej, nowoczesna, wielka (byłem, widziałem i robi wrażenie!), no i po trzecie w tym roku na targach nie ma się pojawić ani jeden wystawca z produktami pokroju choinek do auta :P Zainteresował mnie również wykład Schonbergera, będąc za granicą sporo słyszałem dobrego o tym człowieku, jednak nigdy nie udało mi się na jego wykładzie być. W Niemczech tego typu atrakcje są płatne i zamknięte a ja ze słabym niemieckim i tak niewiele z tego spotkania bym wyniósł. Top Agrar zapewnia po zgłoszeniu bezpłatny wstęp na to spotkanie, które oczywiście będzie tłumaczone. To duży plus!

Wciąż obserwuję wszystko z boku i cierpliwie czekam, zastanawiam się, czy przywiozą złote góry, które obiecują, ale pokładam w tej edycji nadzieję. Potrzebowałem wielu informacji, by się przekonać… W tym celu zaczerpnąłem wiedzy u źródła, podpytywałem wystawców, spotkałem się z organizatorami, podzieliłem, co mówią przez dziesięćJ I tyle, co udało mi się złożyć w całość dzielę tu, może kilku osobom też pomoże to w wyborze między weekendowym Dzień dobry TVN, a wyjazdem na Agro-Park. Bo ja przyznać muszę, że swoje zdanie, wiecznego sceptyka, chcąc nie chcąc, przyszło mi zmienić.

LUBELSZCZYZNA POTRZEBUJE TYCH TARGÓW!

#17 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 22 październik 2012 - 21:51

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? Świetnie to ująłeś kolego. Sam do tej pory byłem zniesmaczony poziomem targów a raczej piknikiem. Termin był mało ciekawy. Sam jestem ciekaw jak będzie teraz.
Po pierwsze większość będzie po pracach polowych zresztą w niedzielę można odpocząć o ile się da. Nowa hala daje taki plus że bez względu na pogodę w komforcie będzie można sobie spokojnie obejrzeć wystawę. Co do wystawców cóż pewnie teraz nie będzie łatwo odzyskać zaufanie wystawców i pewnie wszystkich firm nie będzie, jedyna nadzieja że Ci co się wystawią podołają wyzwaniu (maszynowym) a przecież logistycznie targi są w centrum miasta co nie jest udogodnieniem.
Pożyjemy zobaczymy za kilka dni. Moim zdaniem warto się wybrać niż jak to kolega określił oglądać TV. Pozostaje nadzieja że Lubelszczyzna nie będzie postrzegana w kategoriach wschodniego uboższego brata województw zachodnich ale na to niestety musimy sami sobie zapracować w miarę naszych możliwości.
Skoro już tutaj żyjemy wspierajmy nasze lokalne firmy chociaż kiedyś usłyszałem jednego "mądrego famera" że jego to już wszystkie maszynowe firmy lubelskiego nie lubią i kupuje daleko w Polsce cóż z takim myśleniem będzie ciężko ale mam nadzieję że to przypadek jednostkowy.
A więc do zobaczenia na targach wkrótce się dowiemy czy było warto. Ja sprawdzę sam.
Pozdrawiam

Pzdr

#18 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 22 październik 2012 - 23:22

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? ja będę jak dam radę dotrzeć :) jak będzie jakaś flaszeczka przed wejście z to przyjemnością się piszę:) pozdrawiam:)

#19 Share emulegator

emulegator

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne technologie w rolnictwie, piłka nożna, gry komputerowe :)

Napisany 24 październik 2012 - 12:32

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? Oczywiście że flaszeczka będzie przed żeby się lepiej rozmawiało i oglądało , ja będe w niedzielę tak od 11 bo jak przyjadę z domu to muszę skoczyć najpierwa do akademika zostawić rzeczy a dopiero potem na wystawę :)
Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share massey5425

massey5425

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 24 październik 2012 - 19:15

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ? Witam
mam pytanie czy coś się buli za wejście ???