Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jan2012

Jan2012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 październik 2012 - 11:46

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania Witam wszystkich to mój pierwszy post na forum, mam pytanko może ktoś wie dlaczego pęka mi rurka od wspomagania, (ta co idzie od pompy hydrauliki) dodam że zmieniłem pompę z NSZ10 na NSZ16 czy tu może być problem?
załączone foto:
http://zapodaj.net/ff2c4765f349e.jpg.html

i mam drugie pytanie czy to normalne że skręcenie kół do końca,nadal mogę kręcić kierownicą,tylko że syczy( to samo w obu kierunkach) jaka przyczyna?, pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 820 pękająca rurka wspomagania Dzisiaj, 09:48
  •  

#2 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 11 październik 2012 - 12:43

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania Ciśnienie w układzie do sprawdzenia. To raczej mało prawdopodobne, że spowodowała to wymiana pompy na wydajniejszą. Co do drugiego pytania to tak ma być.

#3 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 11 październik 2012 - 13:02

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania Raczej za duże ciśnienie w układzie a kierownica to tak ma być bo to jest na orbitrolu tak ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 11 październik 2012 - 17:15

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania Tak jak kolega wyżej, na bank za duże ciśnienie, a swoją drogą, faktycznie pompa może być za mocna do obecnej konfiguracji
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#5 Share Jan2012

Jan2012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 październik 2012 - 17:15

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania tak na orbitrolu, jeszcze sprawdzę te ciśnienie jak mówicie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 11 październik 2012 - 17:25

Belarus 820 pękająca rurka wspomagania Ale zawór bezpieczeństwa został ten sam więc otwiera się przy tym samym ciśnieniu co wcześniej.
Coś blokuje przepływ oleju, (pompa o większym wydatku l/min a reszta przystosowana do mniejszej ilości oleju) i dlatego go rozwala.

Dodaj odpowiedź