Zaloguj się, aby obserwować  
Bercik92

Cena siana w kostkach

Polecane posty

Bercik92    2201

elo ile moze kosztowac 2 letnie siano w kostkach ? planuje sprzedac troche kostek ale niewiem po ile je policzyc <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

ja oddaje 1 kostke za 3 zlote ale tegoroczne wszystko mam z 1 i 2 pokosu a 3 już na kiszonke poszło

 

a 2 letnie siano popuść może na 2 zł ???? i też może się znajdzie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamcfc    1

wiesz no czy tak bardzo szaleć z obniżką ceny no nie wiem to wszystko zależy od jakości tego siana ale tak jak ktoś wyżej napisał że tą 2 za kostkę możesz dostać może troszkę więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez matti6
      Witam mam jedno pytanie zastanawiałem się nad zrobieniem kiszonki w kostkach a nie w okrągłych ale nie wiem w co je zapakować i czy to wo gule wyjdzie jeśli ktoś miał doczynienia z takim czymś niech pisze pozdrawiam
    • Przez zimonx
      Witam, zastanawiam się nad posadzką z kostki bezfazowej w wiacie gospodarczej. Wiata pod kombajn zbożowy, ciągnik + przyczepy, czy ktoś ma może takie rozwiązanie w wiacie i jak mu się spisuje. Czy może lepsze jest zwykła posadzka betonowa (lana oczywiście z gruszki). Proszę o opinie.
    • Przez ursus3512mf
      Cześć mam tutaj moją ofertę sprzedaży siana chciałbym aby ją podawać dalej tym którzy są chętni
      http://olx.pl/oferta/siano-CID757-ID5Tfmx.html
    • Przez gregor11
      Witam
      Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?
      Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.
      Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.
      Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda
      i się spisuje.
    • Przez cash8791
      Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli temat się powtarza ale nie mogłem znaleźć informacji na temat mojego problemu otóż mój problem polega na tym iż kostki wychodzące z prasy są w kształcie mniej więcej trapezu z tym szczegółem ze zawsze jedna strona jest krótsza a druga dłuższa , nadmienię iż wszystkie kostki są związane oraz to ze przeprowadziłem remont całego młota wraz z listwami prowadzącymi jak i wymieniłem dźwignie tnące i palce na aparatach i nic to nie dało (myśląc iż wina leży po stronie młota), nagarniacz również był wyregulowany i zamocowany nowy naciąg sznurka wraz z porcelanowymi tulejami kostki są zawsze związane ale krzywe jeśli ktoś ma wiedze na ten temat to mam nadzieje ze podzieli się informacja co jest przyczyną takich kostek.
      PS. Sznurek jaki używam to Jubilat 2500
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj