Zaloguj się, aby obserwować  
andrzeju207

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzeju207    12

Witam. Mam dość poważny problem z podnośnikiem w pronarze. Dziś przy orce przestał mi podnosić plug. Dźwignia od regulacji pozycyjnej podnośnika zaczęła strasznie luźno chodzić. Działa jedynie dźwignia od docisku podnośnika (nią udało mi się podnieść pług na pewną wysokość i dojechać do domu) bardzo bym prosił o szybką pomoc co może być przyczyną.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

Nie wiem dokadnie jak tam jest w twoim pronarze ale wydaje mi się, że dzwignia jest połączona z rozdzielaczem przy pomocy tzw cięgna więc radził bym sprawdzić czy przypadkiem to cięgno nie jest urwane, a jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Na pewno coś się urwało, jesli rozdzielacz luźno chodzi. Rozbierz rozdzielacz i zobacz co sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Tzn ta dźwignia jest połączona linką do dźwigni od sterowania podnośnikiem z zewnątrz więc może coś pod tą osłoną skręconą tam co wchodzą te dźwignie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga195    44

Ja miałem przypadek że pod dźwignią pod plastkiem odkręciła mi się linka i też pełne gacie że coś sie zepsuło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wg mnie to pękła ci linka. Nazywa się MORSE 900 kosztuje ok 100 zł i jest tak kiepskiej jakości, że szkoda gadać. Ja przerobiłem sobie na pręt stalowy. Poruszaj dźwignia w kabinie i zobacz, czy porusza się dźwignia na podnośniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj