Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 10 październik 2012 - 18:11

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Witam. Mam dość poważny problem z podnośnikiem w pronarze. Dziś przy orce przestał mi podnosić plug. Dźwignia od regulacji pozycyjnej podnośnika zaczęła strasznie luźno chodzić. Działa jedynie dźwignia od docisku podnośnika (nią udało mi się podnieść pług na pewną wysokość i dojechać do domu) bardzo bym prosił o szybką pomoc co może być przyczyną.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Dzisiaj, 03:33
  •  

#2 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 10 październik 2012 - 19:00

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Nie wiem dokadnie jak tam jest w twoim pronarze ale wydaje mi się, że dzwignia jest połączona z rozdzielaczem przy pomocy tzw cięgna więc radził bym sprawdzić czy przypadkiem to cięgno nie jest urwane, a jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi

#3 Share dominik55 dominik55

dominik55
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2012 - 19:21

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Na pewno coś się urwało, jesli rozdzielacz luźno chodzi. Rozbierz rozdzielacz i zobacz co sie stało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 10 październik 2012 - 19:22

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Tzn ta dźwignia jest połączona linką do dźwigni od sterowania podnośnikiem z zewnątrz więc może coś pod tą osłoną skręconą tam co wchodzą te dźwignie?

#5 Share gaga195

gaga195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :D

Napisany 18 październik 2012 - 20:36

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Ja miałem przypadek że pod dźwignią pod plastkiem odkręciła mi się linka i też pełne gacie że coś sie zepsuło :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2012 - 17:54

Pronar 82SA- problem z podnosnikiem Wg mnie to pękła ci linka. Nazywa się MORSE 900 kosztuje ok 100 zł i jest tak kiepskiej jakości, że szkoda gadać. Ja przerobiłem sobie na pręt stalowy. Poruszaj dźwignia w kabinie i zobacz, czy porusza się dźwignia na podnośniku.

Dodaj odpowiedź