cool6

DOTACJE->Mała ankieta na potrzeby pracy naukowej.Pomożecie???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cool6    0

Hej!

wiem, że większość z Was jak to zobaczy zrezygnuje na wstępie ale jednak postanowiłam Was sprawdzić .Zamieściłam tutaj tą ankiete bo liczę na Waszą pomoc ;) Pisze właśńie licencjat... na AR....właśnie o PROWIE i dopłatach. Pytania są banalnie proste...a czasem nawet głupkowate no cóż to wszystko na potrzeby pracy naukowej:) To co pomożecie??? ;)

 

1) Przedział wiekowy:

a) 18-25

b.) 26-40

c) 41-54

d) 55 i więcej

e) 17 i mniej ;)

 

2)Jestem:

a) kobieta

b.)mężczyzną

 

3) Czy korzysta Pan/Pani z dopłat bezpośrednich?

a)tak

b.)nie

 

4)Pieniądze z dopłat bezpośrednich przeznacza Pan/Pani w większości na:

a)Inwestycje w gospodarstwie

b.)Bieżące potrzeby

 

5)Czy uważa Pan/Pani, że dopłaty powinny być przyznawane w zależności od wielkości produkcji w gospodarstwie, a nie obszaru upraw?

a)Tak

b.)Nie

 

6)Czy okres wypłacania pieniędzy jest wg państwa odpowiedni?

a)Tak, zimą i wiosna potrzebne są pieniądze w gospodarstwie

b.)Nie, powinny być wypłacane w okresie od czerwca do grudnia

c) Powinny być wypłacane co miesiąc przez cały rok

 

7) Czy wg państwa stawki płatności obszarowych są wystarczająco wysokie?

a)Tak

b)Nie są zbyt niskie

 

8)Czy korzysta Pan z pomocy osób trzecich przy wypełnianiu wniosku?

a)Tak

b)Nie

 

9)Czy wg Pana obszary ONW zostały sprawiedliwie przydzielone?

a)Tak

b.)Nie

 

10) Czy korzysta Pan/Pani z Programu Rolnośrodowiskowego i czy jest Pan/Pani zadowolony/na z płatności?

a) Nie korzystam

b.) Tak jestem zadowolony

c) Tak korzystam ale żałuje, że się złożyłem wniosek nie mam z tego większych korzyści

 

11) Czy korzysta Pan/Pani z pomocy skierowanej dla gospodarstw niskotowarowych?

a) Tak

b.) Nie, nie spełniam wymagań formalnych

c) Nie jestem zainteresowany/a

 

12)Czy program wsparcia dla gospodarstw niskotowarowych przyczynił się do polepszenia sytuacji materialnej?

a) tak

b.) w nieznacznym stopniu

c) nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

1-a

2-b

3-a

drugie3-a(popraw numeracje)

4-a

5-a

6-b

7-b

8-b

9-a

 

Dodam ze ta forma ankiety może być trochę kłopotliwa jak bedzie wiecej odpowiedzi.

Spójrz na inne ankiety.

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

nie ma sprawy, jeśli chcesz zebrac wiecej informacji to forma jest troche kłopotliwa, ale da sie wypełnić hehe. Niestety dużo osób na af maja poniżej 18lat i jak oni beda głosować to ciekawe czy będzie to wiarygodne, ale to tylko taka moja drobna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
nie ma sprawy, jeśli chcesz zebrac wiecej informacji to forma jest troche kłopotliwa, ale da sie wypełnić hehe. Niestety dużo osób na af maja poniżej 18lat i jak oni beda głosować to ciekawe czy będzie to wiarygodne, ale to tylko taka moja drobna uwaga.

 

No właśnie nie wiem czy głosować bo mam 14lat nie będę bo jeszcze coś pomieszam ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool6    0

Wybrałam taką formę żeby nie zmuszać nikogo do wymyslania odpowiedzi... ludzie zwykle sceptycznie podchodza do ankiet i nie lubią się nad nimi wysilać wiec myśle ze sobie poradze z uzyskanymi wynikami...

Pozdrawiam!

 

Adik_ziel specjalnie dla Ciebie zmienię ankiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

To jest tylko moja drobna uwaga, i to zależy od autora ankiety czy to jej nie przeszkadza. Bo sam wiesz że są tu niektórzy co nie maja pojęcia o rolnictwie, i wtedy taka ankieta jest niewiarygodna, a do takiej sprawy jak licencjat to raczej potrzebne sa wiarygodne informacje, ale nie mnie o tym decydować tylko autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool6    0

W mojej pracy nie będę opierać się tylko na wynikach z tego forum , ankiete przeprowadzam takze osobiście z rolnikami...więc proszę sie nie obawiać o odpowiadać na pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool6    0

Nie gniewam sie....Faktycznie taki wygląd ankiety byłby o wiele wygodniejszy dla mnie i dla użytkowników...Ale nie bede juz jej zmieniac

 

Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja na Twoim miejscu zrobiłbym ankiete taką jak wyżej jest w linku. Na serio będzie dużo łatwiej i na pewno bedziesz miał więcej odp. Wybór należy do Ciebie ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

1a

2b

3a

4a

5a

6a

7b

8b

9b

10a

11a

12a

A co dokładnie studiujesz?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ja na Twoim miejscu zrobiłbym ankiete taką jak wyżej jest w linku. Na serio będzie dużo łatwiej i na pewno bedziesz miał więcej odp. Wybór należy do Ciebie ;) Pozdro

 

ale w takiej ankiecie mogą być tylko 3 pytania a tu jest więcej.

 

 

Gospodarstwo jest na mamę więc w pytaniu 1 i2 są takie odp

 

1c

2b

3a

4a

5a

6b od września do lutego

7b

8b ja wypełniam

9b

10a

11b

12a


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

1)b

2)b

3)a

4)a

5)b

6)a

7)b

8)b

9)b

10)a

11)a

12)b

 

Ciekawe, że większość promotorów w polsce (na różnych uczelniach od ekonomicznych przez humanistyczne po awf-y) wymyśla jako pracę opracowywanie ankiet. Szczerze mówiąc jest to trochę nudne. A najlepsze jest to, że potem biedni studenci nie mający zielonego pojęcia o statystyce próbują te ankiety opracować statystycznie i opisać, no iwtedy wychądzą różne dziwolągi-prace. No ale i tak ich nikt nie czyta(recenzuje) bo i po co.

cool6 nie bierz tych uwag do siebie, miałem ochotę trochę pomarudzić. Pozdrawiam.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

1b 2b 3a 4b 5a 6a 7b 8b 9b 10a 11a 12 b


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Hejka pomózcie kolezance i wypełnijcie ankiete, to tylko chwila a jej sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

no takiej miłej i ładnej koleżance to chyba tylko "buraki" nie chca pomóc w zebraniu informacji ;)

 

1) Przedział wiekowy:

a) 18-25

 

2)Jestem:

b.)mężczyzną

 

3) Czy korzysta Pan/Pani z dopłat bezpośrednich?

a)tak

 

4)Pieniądze z dopłat bezpośrednich przeznacza Pan/Pani w większości na:

a)Inwestycje w gospodarstwie

 

5)Czy uważa Pan/Pani, że dopłaty powinny być przyznawane w zależności od wielkości produkcji w gospodarstwie, a nie obszaru upraw?

b.)Nie

 

6)Czy okres wypłacania pieniędzy jest wg państwa odpowiedni?

a)Tak, zimą i wiosna potrzebne są pieniądze w gospodarstwie

 

7) Czy wg państwa stawki płatności obszarowych są wystarczająco wysokie?

b)Nie są zbyt niskie

 

8)Czy korzysta Pan z pomocy osób trzecich przy wypełnianiu wniosku?

b)Nie

 

9)Czy wg Pana obszary ONW zostały sprawiedliwie przydzielone?

a)Tak

 

10) Czy korzysta Pan/Pani z Programu Rolnośrodowiskowego i czy jest Pan/Pani zadowolony/na z płatności?

a) Nie korzystam

 

11) Czy korzysta Pan/Pani z pomocy skierowanej dla gospodarstw niskotowarowych?

b.) Nie, nie spełniam wymagań formalnych

 

 

12)Czy program wsparcia dla gospodarstw niskotowarowych przyczynił się do polepszenia sytuacji materialnej?

c) nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

no cóż

1.b

2.b

3.a

4.a

5.a

6.a

7.b

8.b

9.b

10.a

11.b

12.c

Ankieta nawet, nawet. Można wiedzieć, który z młodych wilków prof. Poczty jest Twoim promotorem?

Pozdrawiam i życzę niestresujących prezentacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

1 A

2 B

3 A

4 A

5 B

6 A

7 B

8 B

9 B

10 A

11 C

12 A

 

Proszę bardzo ;)


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Gospodarstwo jeszcze nie jest na mnie więc:

1c

2a

3a

4b

5a

6a

7b

8b

9a

10a

11c

12a


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

1C (gospodartwo na ojca) 2B, 3A, 4A, 5A, 6A, 7B, 8B, 9A, 10B, 11C, 12C (nie korzystam ale wiem po innych)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj