Skocz do zawartości

Zdjęcie

remont mercedesa 4 cyl

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kowal1234

kowal1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 07 październik 2012 - 17:43

remont mercedesa 4 cyl Proszę o informacje o remoncie mercedesa 4 cyl od classa protektora ponieważ mam okazje kupić taki kombajn za 15 tys ale silnik nie trzyma wolnych obrotów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
remont mercedesa 4 cyl Dzisiaj, 05:57
  •  

#2 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 07 październik 2012 - 18:48

remont mercedesa 4 cyl A co konkretnie chcesz wiedzieć?

Jeśli chodzi to zestawy naprawcze to zadzwoń do sprzedawcy części do claasa i spytaj czy je mają.Możesz kupić drugi silnik i zamienić.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3 Share emtecc

emtecc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 07 październik 2012 - 18:54

remont mercedesa 4 cyl jak silnik do niczego to cena wcale kusząca nie jest
nie trzyma obrotów to może pompa do zrobienia

#4 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 07 październik 2012 - 19:34

remont mercedesa 4 cyl Zobacz filtr powietrza czy nie jest zapchany.Znam przypadek gdzie silnik był do wyrzucenia, a tak naprawdę powietrza nie dostawał.
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#5 Share kowal1234

kowal1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 październik 2012 - 15:22

remont mercedesa 4 cyl Mnie też wydaje się żę to pompa sprawdzałem w okolicoznym sklepie że kosztuje ona 240 zł gdyby to tylko o to chodziło to pewnie go kupie bo reszta podzespołów jest w dobrym stanie ale narazie w sobote objade okoliczne komisy jak nie znajde nic w lepszym stanie to zaryzykuje i go kupie

#6 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 08 październik 2012 - 17:02

remont mercedesa 4 cyl Jak jest w dobrym stanie technicznym pomijając stan silnika to można by go kupić.Może by jeszcze spuścił z ceny.To jest Mercator 60?

#7 Share kowal1234

kowal1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 październik 2012 - 17:59

remont mercedesa 4 cyl Nie to protektor jeśli dobrze się orientuje to jest to taki sam kombajn jak merkator 50 tylko starszy cena to15300 z sieczkarnią i nowymi oponami stare są ale bez bieżnika prawie wszystkie pasy nowe koła pasowe dobre, klepisko i cepy też jeszcze dobre tylko silni nie trzyma wolny obrotów i wogule dziwnie chodzi ale to przez nieorginalny tłumnik przerobiony bodajrze od poloneza! Gość ogólnie wyprzedaje prawie wszystkie maszyny niby mówi żę rezygnuje z gospodarki ale chyba będzie kupował nowe maszynui powiększał areał.

#8 Share mincek18

mincek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 08 październik 2012 - 21:59

remont mercedesa 4 cyl ludzie o czym wy piszecie za 15tys w dobrym stanie?? chyba w dobrym stanie do rozbiórki. Napalacie się na takie "niby" okazyjne ceny bo ktoś wyprzedaje albo jeszcze coś a później w żniwa zamiast kosić latacie i szukacie części...

#9 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 09 październik 2012 - 14:22

remont mercedesa 4 cyl No wybacz..Ja swojego 75 z dani przyprowadziłem w idealnym stanie który od nowości kosił 18 ha i jeżdżony przez jednego kombajnistę z silnikiem mercedesa za 5 tyś. euro kupiłem.Tylko w nim główny wałek w skrzyni biegów zmieniałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share mincek18

mincek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 11 październik 2012 - 18:30

remont mercedesa 4 cyl no to chyba 5tys euro to nie 15tys złotych, przywieść trzeba go było chyba w kieszeni nie przywiozłeś. i cena już nalatuje, no i uszkodzony to też inna cena

#11 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 14 październik 2012 - 08:37

remont mercedesa 4 cyl @mincek18 nie każdemu potrzebny jest kombajn za 30-50 tys skoro ma do wymłócenia 10h a nie świadczy się usług szuka w miarę sprawnego w jak najniższych pieniądzach
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#12 Share mincek18

mincek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 14 październik 2012 - 09:59

remont mercedesa 4 cyl tylko o to się rozchodzi ze w tych pieniądzach to nie ma nic w miarę sprawnego, cena niestety jest wyznacznikiem jakości i chyba ludzie nie są głupi żeby dobry sprzęt sprzedawać za bezcen

#13 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 14 październik 2012 - 10:06

remont mercedesa 4 cyl jeśli gościa ciśnie np bank i nie ma za co raty zapłacić musi sprzedać sam tak kiedyś zetora kupiłem nie wywala wysokiej ceny żeby nie bujać się ze sprzedażą
a silniki mercedesa (stare) są proste w naprawie i żywotne :)
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#14 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 14 październik 2012 - 11:21

remont mercedesa 4 cyl ja tak kupilem claasa 96 ;) tylko mu zaplacilem a kolo odrazu pojechal do banku :D

#15 Share mincek18

mincek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 14 październik 2012 - 13:33

remont mercedesa 4 cyl ale Wy szczęściarze jesteście, że też mi się nigdy taka okazja nie trafi... to jak z samochodami od dziadka i z małym przebiegiem:P sory ale ja nie wierze w takie rzeczy

#16 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 14 październik 2012 - 14:28

remont mercedesa 4 cyl wejdź na strony komornicze to uwierzysz w c330 do 5tys zł

#17 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 14 październik 2012 - 15:34

remont mercedesa 4 cyl Ja mam dwa 75 jednego z dani a drugiego z Polski.To razem kosza u mnie 100 Ha i jeszcze na usługach prawie jeszcze drugie tyle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 14 październik 2012 - 16:03

remont mercedesa 4 cyl

ale Wy szczęściarze jesteście, że też mi się nigdy taka okazja nie trafi... to jak z samochodami od dziadka i z małym przebiegiem:P sory ale ja nie wierze w takie rzeczy

bo malo kupujesz :P tak jak wspomnialem kupilem claasa i juz 4 rok lata i 2 lozyska tylko polecialy (odpukac)