Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozdzielacze badestnost

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share hellokitty90210

hellokitty90210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:hodowla krów mlecznych , mechanika maszyn rolniczych, motoryzacja ,czasem coś z drewnem ,/ dobry film and music ,rysowanie ołówkiem)oraz kwiaty ,ma ich być całe mnóstwo wokół domu

Napisany 04 październik 2012 - 22:52

rozdzielacze badestnost witam . chciałabym zasięgnąć opini na temat tych rozdzielaczy . Jak wam się sprawują (szczególnie w intensywnych pracach ,długotrwałych , przy całkiem sporych obciążeniach) pytam bo razem z siostrą chcemy założyć takowy do sterowania turem przy codziennym użytkowaniu . (obora , stogowanie bel, itp) ciekawi mnie to ponieważ ceny są atrakcjne ,popularność coraz większa ,pochodzenie europejskie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozdzielacze badestnost Dzisiaj, 20:53
  •  

#2 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 05 październik 2012 - 07:42

rozdzielacze badestnost Rozdzielacz są produkowane w Bułgarii, posiadam w ofercie od długiego czasu - żaden jeszcze nie wrócił nam na gwarancję.
Ta informacja powinna wystarczyć :)

Ponadto, wielokrotnie miałem przyjemność używania tych rozdzielaczy przy turze - są jak najbardziej wystarczające.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na te rozdzielacze:

http://farmexpert.pl...goria20117.aspx
http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

#3 Share hellokitty90210

hellokitty90210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:hodowla krów mlecznych , mechanika maszyn rolniczych, motoryzacja ,czasem coś z drewnem ,/ dobry film and music ,rysowanie ołówkiem)oraz kwiaty ,ma ich być całe mnóstwo wokół domu

Napisany 07 październik 2012 - 10:09

rozdzielacze badestnost A może ktoś z użytkowników by się wypowiedział hm?

Edytowany przez hellokitty90210, 07 październik 2012 - 10:10.

#4 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2012 - 10:44

rozdzielacze badestnost To zależy o czym-jeżeli chodzi o te rozdzielacze powyżej to nie ale na każdy (prawie) inny temat to ja mogę długo i namiętnie :P .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozdzielacze badestnost Dzisiaj, 20:53
  •  

#5 Share hellokitty90210

hellokitty90210

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 07 październik 2012 - 12:10

rozdzielacze badestnost wolałabym jednak informacje o tych rozdzielaczach ;) namiętne tematy są w innej części tego forum ;)

#6 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2012 - 14:00

rozdzielacze badestnost Ja całkiem nie twierdziłem że mogę pisać na namiętne tematy tylko namiętnie na temat :D .

#7 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 09 październik 2012 - 14:54

rozdzielacze badestnost Od około roku taki rozdzielacz sterował u mnie turem i jak najbardziej jest ok[nic nie cieknie ,nic nie pękło]
Na wiosnę założyłem rozdzielacz tej firmy na 5 sekcji do cyklopa i śmiga jak samolot .Kupuj śmiało B)