Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czekanie na nowego D-F

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 03 październik 2012 - 00:05

Czekanie na nowego D-F Witam. W lipcu zamówiliśmy nowego D-F Agrofarma 420 i powiedziano nam że ciągnik prawdopodobnie będzie w grudniu :wacko: Bo są jakieś urlopy czy coś takiego. Czy to możliwe aby trzeba było czekać 5 miesiecy na nowy ciągnik ?;/

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik rolniczy Deutz-fahr DX 85

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Deutz-Fahr
  • 28000.00 PLN
  • Wczoraj, 18:06
Ciągnik rolniczy lamborghini R4 110 Deutz Fahr Agrofarm 430

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Lamborghini
  • 104900.00 PLN
  • 12 lip 2017
Lamborghini Racing 150-Titan

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Lamborghini
  • 39900.00 PLN
  • 25 cze 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czekanie na nowego D-F Dzisiaj, 04:50
  •  

#2 Share PioterKolo

PioterKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 03 październik 2012 - 05:13

Czekanie na nowego D-F Jak mysmy zamawiali naszego DF to nam powiedzieli ze za 3 miesiące to my ze dziekuje i idziemy do innego dealera to wiesz jak skakali? był do 2 tygodniu juz u nas... nie trzeba sie dać ty jestes klient i rozkazujesz a nie podoba sie to niech spadają, mało tego jest na rynku?

#3 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 03 październik 2012 - 06:28

Czekanie na nowego D-F Za granicą jest tak, ze przychodzi miesiąc gdzie wszyscy z pewnych zakładów, fabryk idą na urlopy. Nie tak jak u nas w PL, że się kłócą, że ten idzie na urlop w sierpniu a drugi w grudniu. W fabryce SDF ida na urlop bodajże w sierpniu stąd przesunięcie o miesiąc.
PioterKolo jak mieli model, który był w podobnej kompletacji, do tej która Cię interesuje to mogli Ci dać. Może mieli sztukę zamówioną, która im za te dwa tygodnie miała wjechać, a Ty się nawinie cieszysz i myślisz, że skakali wokół Ciebie jak wokół papieża hahahaha.
Nie sprzedaliby Tobie - sprzedaliby komuś innemu.

Pozdrawiam
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#4 Share Peron

Peron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów

Napisany 03 październik 2012 - 10:14

Czekanie na nowego D-F Ja kupowałem w maju, a zaliczkę dałem już w marcu za ciągnik który stał na placu u dilera, chodzi o Agrotron m600. Znalazłem 2 takie ciągniki, jeden w łódzkim, jeden w małopolskim. Myślałem, ze będę jeździł od dilera do dilera i targowal, a tu zonk! Tym bardziej, że musiałem kupić ciągnik w maju i nie mogłem czekać do września. Brak ciągników na placach, wydłużony czas oczekiwania na agrotrona z powodu urlopu w sierpniu i braku silników ze stara norma spalin, po wakacyjnej przerwie mają monotować z Adblue, co mi akurat nie odpowiada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 03 październik 2012 - 18:01

Czekanie na nowego D-F Ja swojego Agrotrona zaklepałem w połowie Lutego i miał na kwiecień już być i w zasadzie to był ale w częściach bo dopiero drugiego maja zjechał z taśmy ;)

#6 Share Lukasz48

Lukasz48

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 06 październik 2012 - 17:58

Czekanie na nowego D-F Włoska fabryka SDF ma przerwę cały sierpień bo wszyscy maja urlop, taka jest prawda.
Ja Agrofarma zamawiałem w sierpniu i w planie produkcyjnym jest ustawiony na 16 listopada, więc na początku grudnia będzie do odbioru u dilera.
Z tego co mi wiadomo na ciągniki zamawiane do produkcji okres oczekiwania wynosi 3-5 miesięcy wszystko zależy jak się człowiek w ich plany produkcyjne wstrzeli. Czasami trafi się tak że od razu po zamówieniu składają taki model i będzie szybciej.
Zdarza się i tak, że ciągnik jaki chcemy stoi u jakiegoś dilera w Polsce i wtedy jest to tylko kwestia dogadają się miedzy dilerami o odstąpienie maszyny. Wtedy można mieć traktor w 2 tygodnie. Nie ma opcji że fabryka w ekspresowym tempie specjalnie dla klienta zrobi traktor w tydzień, takich cudów nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 31 październik 2012 - 19:31

Czekanie na nowego D-F Dzwoniłem wczoraj do dilera i mi powiedział że 6 listopada ciągnik będzie na produkcji a 10 u dilera także tuż tuż...:)

Dodaj odpowiedź