Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

dodatkowe wyjścia hydrauliki

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
8 odpowiedzi na ten temat

#1 22krystianek22

22krystianek22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 01 październik 2012 - 20:25

dodatkowe wyjścia hydrauliki Siemka. Mam takie pytanie czy mozna zalozyc dodatkowe 2 wyjscia hydrauliki do ursusa c 355 potrzebuje 4 wyjscia do prasy bo mam hydraulicznie podnoszony podbieracz ale nie mam pod co go podlaczyc i nie wiem czy lepiej oplaca sie dolozyc 2 wyjcia hydrauliki ze by byly 4 .? czy moze mozna zrobic cos innego?
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
dodatkowe wyjścia hydrauliki Dzisiaj, 07:38
  •  

#2 grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów

Napisany 02 październik 2012 - 10:16

dodatkowe wyjścia hydrauliki Każda prasa ma hydraulicznie podnoszony podbieracz.I do prasy wystarczają dwa wyjścia hydrauliczne, dodatkowo prasa ma zawór który przełączasz jak opuścisz podbierak. Wtedy olej jest kierowany na tylną kapę.
  • 0

#3 rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 815 postów

Napisany 02 październik 2012 - 16:32

dodatkowe wyjścia hydrauliki nie każda prasa ma podbieracz podnoszony hydrauliczny i nie zawsze wystarczają 2 wyjścia ;) Oglądałem Hesstona która potrzebowała 3 wyjścia na hydraulike(oczywiście w tym 1 para). Ale facet mówił że jak belował to czasami podpinał podbieracz, na polu opuszczał i podpinał klape ale to troche uciążliwe
  • 0

#4 rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 02 październik 2012 - 16:36

dodatkowe wyjścia hydrauliki no to chyba inaczej nie wykompinujesz bo z rozdzielacza są dwa wyjścia
  • 0

#5 seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5212 postów
  • 11353504

Napisany 02 październik 2012 - 17:24

dodatkowe wyjścia hydrauliki Kupić rozdzielacz dwusekcyjny, wpiąć go w obwód hydr. ciągnika, zablokować oryginalny w ciągniku w pozycji tłoczenie, podłączyć maszynę do nowego dwusekcyjnego i po sprawie. Zrobisz sobie w kabinie uchwyt na niego, maszynę będziesz odłączał to rozdzielacz zostanie przy niej.
  • 0
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#6 22krystianek22

22krystianek22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 02 październik 2012 - 17:29

dodatkowe wyjścia hydrauliki wlasnie zgadzam sie z
rafal4610 nie kazda prasa ma podbierak podnoszony hydraulicznie

seweryn20chyba musze zrobic tak jak napisales
  • 0

#7 rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 02 październik 2012 - 17:32

dodatkowe wyjścia hydrauliki no ale jak ma potrzebne 4 wejścia to w traktorze jak ustawi tak jak mówisz to na dwóch sekcjach orginalnych tych pod siedzeniem będzie tłoczyło olej to musi zainstalować dodatkowe 4 wejścia a to już trochę chyba problem
  • 0

#8 seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5212 postów
  • 11353504

Napisany 02 październik 2012 - 17:35

dodatkowe wyjścia hydrauliki Nowy rozdzielacz dwusekcyjny kupisz już za 200 zeta chyba że jest wymagana sekcja pływająca to trochę drożej. Jednorazowy wydatek na długie lata. Przewodu może niektóre wykorzystasz te co są w prasie resztę będziesz musiał kupić a to tez nie jest żaden kolosalny wydatek. Żeby dobrze montowało się rozdzielacz na ciągniku kupić nie za grube i tyle.

Edytowany przez seweryn20, 02 październik 2012 - 17:36.

• 0
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#9 marcinboniek

marcinboniek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 23:41

dodatkowe wyjścia hydrauliki Witam, chcę podłączyć rozdzielacz 2 sekcyjny, aby mieć cztery wyjścia hydrauliczne.Mam Rozdzielacz na trzy węże: zasilanie, powrót i kontynuację ciśnienia. Jak to podłączyć aby było dobrze. Zasilanie i powrót myślę podłączyć pod wyjścia, a kontynuację ciśnienia dać do otworu w skrzyni.Jak uważacie?
  • 0