Zaloguj się, aby obserwować  
johnyrs

Ile waży pusty RCW 5

Polecane posty

johnyrs    21

Witam

 

Wiem że temat może mało edukacyjny ale nigdzie nie mogę odnaleźć ile waży pusty rozsiewacz RCW 5. Kupiłem ale muszę go przetransportować i zastanawiam się nad lawetą do samochodu osobowego. Problem jest taki że właściciel nie ma żadnego tura ani wózka widłowego - trzeba po prostu nim wjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Gdzieś z tonę może więcej...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnyrs    21

Wielkie dzięki w takim wypadku pożyczę lawetę i pociągnę moim Hyundai SanTaFe da sobie radę.

Zamykamy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Witam. Czy mógłby ktoś powiedzieć ile waży RCW 3. Też potrzebuję załadować i przewieść. Z góry dziękuje za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez tomi8317
      Witam jakom najlepiej kupić wagę elektroniczną czy mechaniczną jak elektroniczną to jaką polecacie tak do 400zł waga ma służyć sporadycznie do zważenia zboża itp.
    • Przez gospodarka01
      Witam.Ostatnio dostałem za darmo kilkanaście balotów po tej prasie i warzyłem baloty na wadze samochodowej i średnio ważą 160 kg czy to dużo czy mało.Wiem że baloty były robione do siebie więc dobite na max cisnieniu. Czekam na wasze opinie
    • Przez mataysen1994
      Witam !
      Pytanie jak w temacie szybkie i zwięzłe..ile waży ( tak mniej więcej ) zetor 6245. Z góry dziękuję za pomoc za którą bardzo dziękuje.
      Pozdrawiam.!
    • Przez MariuszZakrzewski
      Kupiłem ostatnio wóz paszowóz seko samurai s100 i nie działa mi waga,podłączyłem wtyczke do ciągnika i nic nie działa,a dobrze by było żeby działała:D
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj