Zaloguj się, aby obserwować  
Deny

CASE NA SZYBKO

Polecane posty

Deny    0

Witam!

Mam takie pytanie:

Co wiecie o sieczkarniach marki CASE??

Co to za sprzęty ?

Jak z awaryjnością częściami?

Ponieważ mam okazje zakupywac tego typu sprzęt i nie wiem na co zwracać uwagę podczas oglądania i wgl ...

Proszę o pomoc i odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Za wiele to nie pomogę, ale z tego co wiem to sieczkarnie Case starsze roczniki były bliźniaczymi konstrukcjami z Mengele Mammut oto przykłady http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/sieczkarnie-samobie%C5%BCne/1783025/case-ih-7800.html,i przykład Mengele http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/sieczkarnie-samobie%C5%BCne/2619324/mengele-7800.html natomiast młodsze były bliźniacze z NH - przykład case http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/sieczkarnie-samobie%C5%BCne/2246547/case-ih-chx-420.html i NH http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/sieczkarnie-samobie%C5%BCne/2187748/new-holland-fx-48.html (ten NH może nie jest idealnie podpasowany do Case) ale z częściami do obydwóch maszyn nie powinno być żaden problem. Jest jeszcze trzeci model MF http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/sieczkarnie-samobie%C5%BCne/2738185/massey-ferguson-5170.html też konstrukcja Mammuta. Taki Massey kosił u nas na wsi kilka sezonów później właściciel wymienił go na Jaguara 870 i powiem że kilku stałych klientów odszukało nowego właściciela MF który im teraz robi kiszonki twierdząc że sieczka jest lepszej jakości niż po Claasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

Ale czy to warto..?

Nie chce kupywac (z góry przepraszam) "gówna"

To jest nie zniszczona sieczkarnia z 2000 roku silnik volvo 6 -cio cylindrowym, rzędowym 420 km Z kemperem Champion 4500 ? :)

 

Ale czy to warto..?

Nie chce kupywac (z góry przepraszam) "gówna"

To jest nie zniszczona sieczkarnia z 2000 roku silnik volvo 6 -cio cylindrowym, rzędowym 420 km Z kemperem Champion 4500 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Silnik na pompowtryskach? pewnie tak, troszkę zatrzęsie kieszenią jak przyjdzie wszystkie wymienić. Silnik pewnie taki sam jak w ciężarówkach Volvo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

Pompo wtryski chyba ;/. A silnik tak taki jak w cieżarówkach :)

Pokazał bym foty z aukcji ale juz zamknieta ;/

 

Pompo wtryski chyba ;/. A silnik tak taki jak w cieżarówkach :)

Pokazał bym foty z aukcji ale juz zamknieta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

Ale ja tego nie miałem zapisanego .. Aukcja zamknięta i nie moge znaleść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

Człowieku ja na dzien to około 1 tysia stron otwieram. Nie ma szans :D

Ale popacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

Osobiście to bym chyba już wybrał Mammuta ale w Szyldzie Mengeli i na silniku Mercedesa.

Widziałem w pracy oba silniki i jednak wybrał bym na Mercedesie.

Konstrukcja tego Case to to samo co Mengele tak jak ktoś wyżej pisał były i MF.

Uwagę zwrócić na silnik, noże, stalica, gniotowniki, w jakim stanie przystawka, czyli to co w sieczkarni najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

To już raczej nie ma zanczenia ...

Dzisiaj pojechałem zobaczyć ją ...

Aż za przeproszeniem żal za d*pę ściska na zdjęciach wyglądała fajnie i wgl a w realu...

Sieczkarnia gabarytowo ogrom ogólnie fajna .

Ale tyle prawe koło jakby hmmm... zcentorwane do środka wgięte , wyrzut gardzieli jakby rozpruty od środka , gniotowniki dziura ze palec wejdzie w 3 nozach tak samo , zreszta i tak wszystkie 48 do wymiany kemper ( Champion) Talerze po tempione do wymiany , mało tego bo te rodzielacze całe w spawach od środka tez sporo spawów...

Szkoda gadać 400 km cały dzień jazdy i tylko na marne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

To już raczej temat do zamknięcia :)

Juz dawno mam inną sieczkarnia , a ta to był najzwyklejszy szrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deny    0

Cacko z pod Niemczech :)

Nie całe 2700 komplet noży, przystawka do trawy , nowy części w gardzieli ... Lux maszyna :)

Widać ze zadbana :)

 

A ile cie kosztowało przywiezienie go stamtąd ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj