Skocz do zawartości

Zdjęcie

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 09 październik 2009 - 19:49

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? Mniejszych jak 6rzędowe nie produkuje się już obecnie, bo współczesne przy mniejszej mocy i lepszych rozwiązaniach technicznych seria 800 jest znacznie lepsza niż seria 600. Nie wiem, o co dokładnie chodzi, ale tak mówił mi właściciel 695sl maxi i 840sl maxi.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? Dzisiaj, 07:51
  •  

#22 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 10 październik 2009 - 20:28

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? nie ma sieczkarni 695 sl maxi tylko 695sl mega a 800 sa bez zadnych dodatkowych symboli. a co do porównania to oczywiscie 800 sa duzo lepsze od 600. główna różnica to koncepcja napędu tz w 800 mniej pasków i silnik prostopadle do jazdy przez co nie jest potrzebna przekladnia kątow (w której sa drogie zebatki), drugim plusem 800 jest lepiej rozwiązany układ chłodzenia (nie bede sie tu rozpisał czym sie róznia) który wymaga mniej czyszczenia. 800 zużywaja mniej paliwa ale są niestety droższe w zakupie

#23 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 15 październik 2009 - 14:03

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? To że są nowocześniejsze i lepsze to fakt. Ale ciakawostka 682 też masilnik ustawiony w poprzek (V8 Perkins) i mało pali a zrobi swoje.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 16 październik 2009 - 12:11

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? faktycznie ma w poprzek ale od normalej wersji 600 etek tez jest troche inny. nie ma skrzyni do długości sieczki tylko wymienia sie łańcuch i koła zebate, inny naped jest przyspiszacza. perkins moze mniej pali ale za to w sieczkarniach silniki te długo nie wytrzymuja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 16 październik 2009 - 19:08

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? ciekawa teoria napisz czego długo nie wytrzymuja bo jestem ciekawy?

#26 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 17 październik 2009 - 18:21

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? poczytaj na forum o silnikach perkins w dominatorach. a w sieczkarni silnik pracuje pod wiekszymi obciazeniami bo jedynym ograniczeniem predkosci jest silnik (nie ma takigo czegos jak straty ziarna). znajomy mial kiedys 682sl z perkinsem to mu silnik poszedl teraz wstawil sobie mercedesa. kolejnym argumentem jest fakt iz tylko w 682 sa perkinsy, jak by byly dobre to by je dalej dawali. jezeli twoj perkins dobrze chodzi (ma siłem, nie grzej sie i nie bierze oleju) to masz szczescie i badz zadowolony ja nigdy bym takiej sieczkarni nie kupil, równiez ze wzgledu na małą moc.

#27 Share jaguar695i680

jaguar695i680

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 wrzesień 2010 - 20:09

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? kolego silnik perkins jest najgorszym silnikiem w jaguarach kompletne dno pala 50-60litrow na hektar i jeszcze w dodatku sie psuja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 24 grudzień 2010 - 09:57

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA? Jedynym silnikiem Perkinsa w serii 600 jest 8-cylindrowy TTV8. Jeśli dbasz o taki silnik to do 682 jest idealny, mocy wystarcza (naostrz noże i ustaw stalnicę) że niejeden ciągnik nie zdąży, pali nadzwyczaj mało 17 - po drodze, w polu 25 l/godz. ( 24-35 l/ha). W tej sieczkarni z tym silnikiem nie ma przekłądni, jest łatwy dostę p do gniotownika.