Zaloguj się, aby obserwować  
bayer

JAKA JEST NUMERACJA JAGUARA?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bayer    16

Mam pytanko jaki numer ma Jaguar 4-rzędowy?

 

Nie pisz posta dużymi literami.... :angry:

Edytowano przez tommy66692
Pisanie posta duzymi literami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

po 1- to nie pisze sie caps lockiem

 

po 2- mogłes zadac to pytanie w jakims juz istniejacym temacie

 

po 3- witamy na AF

 

po 4- to chodzi ci o nowe czy stare jaguary (stare to np 682) a tak wogle to adapter 4 rzedowy mozesz sobie założyc do dowolnej sieczkarni


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

skoro nie pisze się caps lockiem to prosze. chodzi mi o nowe sieczkarnie i wolałbym jakąś mniejszą bo po co mi czterorzedowy adapter do 8 cylindrowej sieczkarni,takiego nadmiaru gotówki nie mam

 

którą firme wybrać:claas,john deere czy naw holland?(chodzi mi o nowe sieczkarnie)

edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
którą firme wybrać:claas,john deere czy naw holland?(chodzi mi o nowe sieczkarnie)

 

chyba najlepsza by była JD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Jaki numer sieczkarni? ;) Kupujesz sieczkarnię osobno a podbierak czy kemper również osobno, jeśli masz zamiar sieczkarnię mieć powyżej 350 koni to śmiało zakładaj 6 rzędówkę ;)

 

To chcesz najtańszą czy najlepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

chce najlepsza ale czterorzedowa bo pasuje ciąć tak jak było siane bo siewnik jest na rządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Co za różnica jaki siewnik, skoro Kemperem możesz nawet na poprzek pola jechać ;)

 

Ile będziesz ją kosił rocznie swojego i na zarobkach, bo nówka Claasa z Kemperem to poniżej 800 tys brutto to nie kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

bayer ale powiedz ty chcesz nową czy używaną bo w jednym temacie piszesz ze jak byś sprzedał Ursusa to byś kupił sieczkarnie a tera ze nową >< za ursusa nie kupisz nowej sieczkarni nawet niema co marzyć chyba że byś dokładał ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

oto chodzi że nie chce kempera bo to jak dla strata pięniędzy.swoich mam 30 ha kukurydzy,a na zarobkach będzie koło 50ha,ale z tego co się dziś dowiedziałem to już ani New Holland ani Claas nie produkują już sieczkarni poniżej 300 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

wygląda całkiem przyzwoicie,muszę się zastanowić a znasz może cenę tej sieczkarni.zawsze preferowałem nowy sprzęt,ale nowa sieczkarnia kupe kasy kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Właśnie jest mało informacji o niej ale wygląda całkiem fajnie i pewnie trzeba będzie doliczyć koszt sprowadzenia

 

A ile teraz kosztuje nowa sieczkarnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Co oznaczają poszczególne napisy zaraz po nazwie sieczkarni np. claas jaguar 695 sl/sl maxi/sl mega?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

oznaczenia ucislaja typ: sl oznacza nowsza wersje troche poprawiona glównie zgniatacz

a cyferki oznaczaja moc silnika dla sl jest to odpowiednio 690 sl 316 km, 695 sl 354km,695 sl mega to znaczy 24 noze i 380 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A co oznacza maxi?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest najtańsza i najmniejsza sieczkarnia samojezdna? Nowa oczywiscie. Nie spotkałem sie jeszcze z oferta sprzedazy nowej sieczkarni z adapterem do kukurydzy mniejszym niz 6 rzedow. Produkują mniejsze?


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Mniejszych jak 6rzędowe nie produkuje się już obecnie, bo współczesne przy mniejszej mocy i lepszych rozwiązaniach technicznych seria 800 jest znacznie lepsza niż seria 600. Nie wiem, o co dokładnie chodzi, ale tak mówił mi właściciel 695sl maxi i 840sl maxi.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

nie ma sieczkarni 695 sl maxi tylko 695sl mega a 800 sa bez zadnych dodatkowych symboli. a co do porównania to oczywiscie 800 sa duzo lepsze od 600. główna różnica to koncepcja napędu tz w 800 mniej pasków i silnik prostopadle do jazdy przez co nie jest potrzebna przekladnia kątow (w której sa drogie zebatki), drugim plusem 800 jest lepiej rozwiązany układ chłodzenia (nie bede sie tu rozpisał czym sie róznia) który wymaga mniej czyszczenia. 800 zużywaja mniej paliwa ale są niestety droższe w zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

To że są nowocześniejsze i lepsze to fakt. Ale ciakawostka 682 też masilnik ustawiony w poprzek (V8 Perkins) i mało pali a zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

faktycznie ma w poprzek ale od normalej wersji 600 etek tez jest troche inny. nie ma skrzyni do długości sieczki tylko wymienia sie łańcuch i koła zebate, inny naped jest przyspiszacza. perkins moze mniej pali ale za to w sieczkarniach silniki te długo nie wytrzymuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj