rafalpop721

krone 125 owijanie sznurkiem

Polecane posty

rafalpop721    12

Witam, mam pytanie do posiadaczy prasy krone 125. Moim problem polega na tym gdy chce zacząc owijanie sznurkiem to sznurek wychodzi z tych 2 roleg i sie zatrzymuje na tej prowadnicy. Wiec czemu sie tak robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Wytłumacz lepiej o jaką prowadnicę Ci chodzi? Krone na jeden czy dwa sznurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalpop721    12

Chodzi mi o prowadnice przez którą przechodzi sznurek i prowadzi ja l lewo poteem w prawo i ucina. I mój problem polega na tym ze gdy nóż który utnie sznurek powinien spasć z tej prowadnicy cz zostać w niej. Prasa jest na jeden sznurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Sznurek jest napędzany łożyskami dwoma(podwójne wiązanie) lub jednym (pojedyńcze) do komory owijania przechodząc przez oczko za łożyskiem-rolke i wisząc na blasie a jak dochodzi do wiązania balota to sznurek podawany jest do komory łapany przez balot i wysuwa się haczyk łapie sznurek i prowadzi sznurek tam i spowrotem owijając balot. Potem nagle nóż się wysuwa ucina go i chowa się z haczykiem i sznurek wisi sobie sam za łożyskiem napędzanym na blasie a przed robionym balotem w komorze. Niema szans tam by sznurek został bo jak się ma trzymać prowadnicy? jak przy niej jest ucięty. Coś gdzieś się musi zacinać myślę albo ten haczyk-palec jest tak wyrobiony w miejscu gdzie sznurek przechodzi, że zasicka się w szczelinie sznurek i zostaje na prowadnicy. Bo dobrze mówię, oto chodzi?

Edytowano przez Risto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Sznurek jest prowadzony najpierw do lewej strony, póżniej do prawej.Gdzie podrodze podnosi nóż do góry, przechodząc w prawo, nóż spada i powracając do lewej go ucina i pozostaje w tej prowadnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalpop721    12

Dzisiaj własnie prasowałem i sznurek nie ma szans aby został w tej prowadnicy Risto ma racje. Gdy sznurek porwie belka jest napięty i jak prowadnica juz idzie sznurek wchodzi w nią i jest prowadzony po belce narpierw w lewo potem w prawo i na środku zostaje ucięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Może u mnie coś się zacina.Zostaje w tej prowadnicy, ale jak ma owijać to tak spada po blaszce jak pisze Risto i idzie wedłu schematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Mam pytanie odnośnie wiązania na dwa sznurki w krone. W jaki sposób jest rozpoczynany proces wiązania? Jak jest odcinany sznurek jak balot jest obwiązany (elementem w czrnym kółku?). Do czego jest ten kabel w kółku nibieskim? Czy sznurek cały czas pozostaje w elemencie rozprowadzającym sznurek po balocie - kółko czerwone? Czy wogóle na aparacie do wiązania na załączonym zdjęciu czegoś brakuje ? Zdjęcie jest prawdopodobnie z round packa- czy aparat np. do jakiejś krone 125, lub 130 z wiązaniem na dwa sznurki był inny?

2018-01-28_19.24.10.jpg

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_3dc9b1b04c98b12023a67ce1faa2.jpg

 

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_437028039_1_1000x700_sznurek-mechanizm-krone-1250-prasa-wysokie-mazowieckie.jpg

Edytowano przez grzepo
dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do Krone Combi Pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293. Oferujemy również naprawę tych sterowników i komputerów pokładowych jeśli ktoś ma problem z tymi sterownikami zapraszamy do kontaktu.



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj