Skocz do zawartości

Zdjęcie

krone 125 owijanie sznurkiem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafalpop721

rafalpop721

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 09:39

krone 125 owijanie sznurkiem Witam, mam pytanie do posiadaczy prasy krone 125. Moim problem polega na tym gdy chce zacząc owijanie sznurkiem to sznurek wychodzi z tych 2 roleg i sie zatrzymuje na tej prowadnicy. Wiec czemu sie tak robi????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
krone 125 owijanie sznurkiem Dzisiaj, 21:41
  •  

#2 Share grzepo

grzepo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 14:59

krone 125 owijanie sznurkiem Wytłumacz lepiej o jaką prowadnicę Ci chodzi? Krone na jeden czy dwa sznurki?

#3 Share rafalpop721

rafalpop721

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 17:57

krone 125 owijanie sznurkiem Chodzi mi o prowadnice przez którą przechodzi sznurek i prowadzi ja l lewo poteem w prawo i ucina. I mój problem polega na tym ze gdy nóż który utnie sznurek powinien spasć z tej prowadnicy cz zostać w niej. Prasa jest na jeden sznurek.

#4 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 28 wrzesień 2012 - 18:46

krone 125 owijanie sznurkiem Sznurek powinien pozostać w prowadnicy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 18:50

krone 125 owijanie sznurkiem Sznurek jest napędzany łożyskami dwoma(podwójne wiązanie) lub jednym (pojedyńcze) do komory owijania przechodząc przez oczko za łożyskiem-rolke i wisząc na blasie a jak dochodzi do wiązania balota to sznurek podawany jest do komory łapany przez balot i wysuwa się haczyk łapie sznurek i prowadzi sznurek tam i spowrotem owijając balot. Potem nagle nóż się wysuwa ucina go i chowa się z haczykiem i sznurek wisi sobie sam za łożyskiem napędzanym na blasie a przed robionym balotem w komorze. Niema szans tam by sznurek został bo jak się ma trzymać prowadnicy? jak przy niej jest ucięty. Coś gdzieś się musi zacinać myślę albo ten haczyk-palec jest tak wyrobiony w miejscu gdzie sznurek przechodzi, że zasicka się w szczelinie sznurek i zostaje na prowadnicy. Bo dobrze mówię, oto chodzi?

Edytowany przez Risto, 28 wrzesień 2012 - 19:00.

#6 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 19:10

krone 125 owijanie sznurkiem Sznurek jest prowadzony najpierw do lewej strony, póżniej do prawej.Gdzie podrodze podnosi nóż do góry, przechodząc w prawo, nóż spada i powracając do lewej go ucina i pozostaje w tej prowadnicy!

#7 Share rafalpop721

rafalpop721

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 12:37

krone 125 owijanie sznurkiem Dzisiaj własnie prasowałem i sznurek nie ma szans aby został w tej prowadnicy Risto ma racje. Gdy sznurek porwie belka jest napięty i jak prowadnica juz idzie sznurek wchodzi w nią i jest prowadzony po belce narpierw w lewo potem w prawo i na środku zostaje ucięty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 03 październik 2012 - 21:25

krone 125 owijanie sznurkiem Może u mnie coś się zacina.Zostaje w tej prowadnicy, ale jak ma owijać to tak spada po blaszce jak pisze Risto i idzie wedłu schematu!