Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lezar

lezar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 08:57

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny Wlasnie kupilem Droniego D-2600.i nic o nim nie wiem np. ile plynu wchodzi do ukladu chlodniczego czy do silnika oleju no moze ktos ma instrukcje obslugi bo byly wlkasciciel mowil mi,ze cos "brudno" mloci.Prosze o pomoc w tym temacie.Nie wiem jak sposcic ten olej z silnika czy z ukladu chlodzenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny Dzisiaj, 10:51
  •  

#2 Share lezar

lezar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 maj 2013 - 11:42

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny Witam zwracam sie ponownie do wszystkich na forum,ktorzy moga mi pomoc zakresie obslugi kombajnu Dronningborg D-2600 hydrostatic badz innego modelu tej marki wlasnie z takim napedem.Nie wiem jak wymienic olej w silniku(brak dostepu) czy jak sie dostac do walu mlocacego?

#3 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 16 maj 2013 - 21:13

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny Ty kolego jesteś naprawde taki ograniczony?? Płynu do chłodnicy lejesz ile wejdzie a oleju to chyba masz miarkę w bloku silnika i zaznaczone ile ma być. Proste?? I nie trzeba od razu zakładać głupich tematów. Chyba że oczekujesz że ktoś ci przyjedzie i wymieni ten olej za ciebie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny Dzisiaj, 10:51
  •  

#4 Share lezar

lezar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 maj 2013 - 11:31

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny Do Karola 445.Wyglada na to,ze nie czytasz tekstu ze zrozumieniem.Chodzilo mi o to w jaki sposob ten olej sposcic z silnika czy tez jak sie dostac do bebna mlocacego.Problem nie jest taki prosty jak ci sie wydaje.Pewnie nie masz takiego kombajnu m-ki Dronningborg a do takich uzytkownikow tych maszyn sie zwracalem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 19 maj 2013 - 17:02

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny No akurat ja mam kombajn ze stajni zielonego jelenia i tam to jest bajecznie proste, że nawet moja żona się domyśliła jak to się robi.

Dodaj odpowiedź