Skocz do zawartości

Zdjęcie

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego

45 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 27 listopad 2007 - 11:04

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego Jak juz wszyscy wiemy mieszkam za granica i dzis tak pytala sie szefowa. Co to jest i wogole i wyszlo z tego ze ona nawet nie wie co to za warzywa... zapytalem o ziemniaki i pomidory. Mowi mi ze to sa owoce a nie cos innego, a warzywa to chyba farmerzy maja. Pytam jej czy jadla kiedys jablko z drzewa no i z tego co widze to ona mysli ze JABLKA ROSNA na grzodkach. Zalamujoce to jest, do tego nikt tu nigdy nie widzial krowy na zywo, pff, co tam krowy, kury nic. Na ciagniki co jezdza i kosza w parkach mowia ze to jest Truck czyli ciezarowka ;) Co ja tu robie ;) aa sry jeden widzial krowe ale on jest z Bosni i widzial ja tutaj w zoo ;] Co o tym myslicie bo dla mnie szok.
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego Dzisiaj, 14:42
  •  

#2 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 27 listopad 2007 - 12:38

aa sry jeden widzial krowe ale on jest z Bosni i widzial ja tutaj w zoo ;]

to mnie dobiło : :lol:D
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#3 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 12:43

JABLKA ROSNA na grzodkach

hehhe nie no zaraz spadnę z krzesła ;) szok, w życiu bym nie pomyślał że są tacy ludzie co nawet jakże oczywistych rzeczy nie wiedza ;) B)
oj TumoK szkoda mi ciebie, bo jesteś dość głęboko uduchowioną osobą w rolnictwie, a tu przebywanie w takim towarzystwie żeby ci nie zaszkodziło ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 12:44

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego krowa w zoo ;) - Tomek gdzie ty pojechałeś za granicę - bez obrazy ale czy w drzwiach są klamki ??
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#5 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 27 listopad 2007 - 12:47

krowa w zoo ;) - Tomek gdzie ty pojechałeś za granicę - bez obrazy ale czy w drzwiach są klamki ??

Właśnie Basiu ciekawe spostrzeżenie. Ja krowy w zoo jeszcze nie widziałem.

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 27 listopad 2007 - 12:48

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego To mnie troche zaciekawiło bo u nas w żadnym zoo nie ma krów xD miałem sie spytać ale Basia była szybsza ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#7 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 13:07

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego z tego co Tomek pisze wynika tylko tyle ze świat nieuchronnie zmierza ku zagładzie - pewnie ta szefowa myśli ze mleko jest z mleczarni a mięso to z papieru sie robi (choć pewnie w takich krajach to częściowo prawda)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#8 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 13:23

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego to jest tragiczne że miastowi nie potrafią nic od niczego odróżnić a pchają sie na agro wczasy ;)
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#9 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 13:35

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego Najgorsze jak miastowi przyjadą i się o wszystko wypytują. Co to jest??

#10 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 27 listopad 2007 - 14:32

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego To w mojej miejscowości (3 tyś. mieszkańców) kiedy wozili wysłodki buraczane niektórzy niewiedzieli co wożą, a jak kiedyś zobaczyli ładowarkę do buraków Ropa jadącą po drodze to łamali sobie głowy co to za maszyna, aż im w końcu powiedziałem.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 14:42

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego Omg Tomek lepiej szybko wracaj do polski bo nam tam jeszcze zwariujesz ;)

#12 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 15:38

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego no a jeden teraz tu siedzi kolo mnie;p projekt robimy mam jego fotke to wam pokaze kiedys ;]

a kiedys u mnie w polsce byla u mnie dziewczynka i jak moj ojciec kazal jej sobie jablko urwac z drzewa pytala gdzie moze wlozyc pieniadze ;]
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#13 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 15:51

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego trza było wysłać jo do mojego wuja do sadu ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#14 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 16:35

Właśnie Basiu ciekawe spostrzeżenie. Ja krowy w zoo jeszcze nie widziałem.

krowy w zoo to tak jakby traktory na targach samochodowych w genewie(chyba francja ;) )

#15 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 17:34

z tego co Tomek pisze wynika tylko tyle ze świat nieuchronnie zmierza ku zagładzie - pewnie ta szefowa myśli ze mleko jest z mleczarni a mięso to z papieru sie robi (choć pewnie w takich krajach to częściowo prawda)

''... nie, nie nie z kota robimy kisiel i ciastka ...'' ;)
Skąd się bierze mleko ??
Ze sklepu.
Niestety, ale takie jest pojęcie, ludzi, którzy nigdy nie byli na wsi i są rdzennymi mieszczuchami. U nas jeszcze nie jest aż tak źle, aczkolwiek jeszcze kilkanaście lat i będzie podobnie. Chociaż nic nie wiadomo, bo u nas jest inaczej niż na Zachodzie.

#16 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:08

krowy w zoo to tak jakby traktory na targach samochodowych w genewie(chyba francja ;) )

no genewa to nie jest w francji, gratuluje uczeszczania na geografie i ogolnej wiedzy ;) , chociaz mowia tam po francusku
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#17 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:09

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego No aż żal płakać.

KS Falubaz

#18 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:13

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego Ja na geografii będe mieć niedługo dział o rolnictwie, zacieram ręce na te lekcje ale trzeba będzie te miejskie umysły bardzo uświadomić żeby cokolwiek zrozumieli ;) Także @Tumok domyślam się jakie cierpienia przeżywasz słysząc takie herezje ;)
PS wiedziałam, że to Ty założyłeś ten temat bo zaczynał się od ''Eh'' ;)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#19 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:15

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego Mojej siostry ciotecznej syn(mieszkającej w Hamburgu) jak przyjechał do nas na wakacje to na przewracarke taśmową powiedział że to służy do wywalania obornika i na wszystkie maszyny mówił że to kombajny np:maszyna do młócenia, prasa, siewnik, sadzarka. I miał problem ze zbożem bo nie wiedział jakie to zboże a ja musiałem odpowiadać na wszystkie jego pytania ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:29

Eh coś śmiesznego ale w sumie tragicznego eh pamietam lekce o rolnictwie bedziesz sie denerwowal bo inni nie beda mogli pojac np co to jest Tona dt kwintal.. hekrat ar itp ;] a jak kto rzuci haslo komasacja to panika wybucha;] i durne zadania sa ;) obliczyc zbiory jesli plon wynosi srednio iles tam:D mi chcial wmowic jeden kolo ze pszenica to sypie po 12 ton a ja mowie no chyba z nieba i poszla uwaga ale juz sie nie ucze i mam na to wyje....ane