Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agro Tech 8-10 III 2013

88 odpowiedzi na ten temat

#81 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2815 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 15:55

Agro Tech 8-10 III 2013 A może byłeś BMW 3 E90 w sedanie? Bo znajomy mi opowiadał o takim zajściu z udziałem owego samochodu i jego kierowcy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agro Tech 8-10 III 2013 Dzisiaj, 18:58
  •  

#82 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 18:32

Agro Tech 8-10 III 2013

a metal tech mirosławiec był bo też nie spotkałem?

Metaltech był, kilka przyczep stało

@topic
A co to Panowie myśleliście, że targi są od tego, żeby zaprezentować produkty? Absolutnie, już nie....
Teraz targi są od kształtowania public relation. Na ten moment mamy już tak swobodny dostęp do dealera i jego produktów (np. jeden telefon, a za dwa dni traktor u mnie na polu), że pokazywanie sprzedawanego sprzętu jest już zbędne, Tak właściwie, to wystarczyłoby na całej powierzchni ustawić ogródek piwny z dużym logo marki, na ścianie wyświetlany mrożący krew w żyłach filmik, a wookół hostessy. Tyle wystarczy do szczęścia. Spójrzmy na stoiska; weżmy Claasa - 3 ciagniki, kilka kosiarek, Jaguar i Lexion; a DF? 3 ciągniki i kombajn. Panowie! Czołowi producenci z takim zapleczem!

Podsumowując, liczy się to, że potencjalny klient wypije "za darmo" 3 kielichy z przedstawicielem, zobaczy ładny prospekt i tak realnie - już kupuje maszynę z danej firmy. Liczy się pijar. Właśnie dlatego cenimy profesjonalne marki, gdzie % nie są konieczne ażeby zachęcić do zakupu.

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#83 Share piwex16

piwex16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:pasja Rolnictwo i oczywiście to tez praca :)

Napisany 13 marzec 2013 - 16:48

Agro Tech 8-10 III 2013 panowie tylko jeszcze zwrócicie uwagę na ten problem ograniczoną liczbę miejsca wolnego na halach i cena jak kosztuję za wynajęcie 1 m2 ceny sa przerażające tak ze problemów już nie szukajcie że za mało przywieźli wam ciągników jak jesteś zainteresowany to jedź do dealera i się dowiedź co i jak !
Miłość :P

#84 Share skywalker89

skywalker89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 731 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 23:21

Agro Tech 8-10 III 2013 myślałem, że dowiem się czegoś konkretnego odnośnie tych targów a tu widzę tylko tak: a fajnie, dowiedziałem się tego co chciałem; były fajne dziewczyny; popatrzyłem; pojadłem i pojechałem. odnośnie % to mimo, że nie byłem jeszcze na tego typu wystawie to jestem zdziowiony i jak dla mnie -jak ktoś wspomniał, to swojego rodzaju tandeta- takie rzeczy to się robi na jakichś imprezach czy "szkoleniach", ale nie wiem czy na takiej 'poważnej wystawie'? Swoją drogą, to ciekawe czy to zgodne z prawem tak w miejscu publicznym rozdawać i konsumować alkohol na lewo i prawo (tak zrozumiałem z ww. wypowiedzi).
Odnośnie tych wątpliwości co do konkretów wyniesionych wrażeń z targów tych, to chodzi mi o to, że brakuje trochę odpowiedzi typu: orientowałem się w cenie tego i tego u swojego dilera, a na targach tyle i tyle mi dali.

Widzę, że zdania są podzielone odnośnie tego czy warto jeździć na takie imprezy czy też nie..

#85 Share luki9610

luki9610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 06:44

Agro Tech 8-10 III 2013 Zapraszam na relacje z targów.

Edytowany przez luki9610, 14 marzec 2013 - 06:44.

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 09:32

Agro Tech 8-10 III 2013 Czytam, czytam i tak się zastanawiam.... czy Wy Panowie naprawdę myślicie ze te targi organizowane są dla przeciętnego rolnika?
Tam producenci się dla prestiżu, spotkać się z dealerem i przypieczętować alkoholem dalszą współpracę. Rolnik ma tylko poczęstować się prospektem, wiaderkiem i zobaczyć co nowego, to wszystko. Trzeba przestać odwiedzać takie targi to producenci przestaną sie wystawiać i będzie spokój :)

#87 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 marzec 2013 - 11:03

Agro Tech 8-10 III 2013 @buuz40, czyli podsumowując my, czyli rolnicy, na takich targach jesteśmy od tego aby robić tam tłum i tłok na stoiskach... no i zbierac makulaturę, aby z powrotem tego nie wozili...;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#88 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 14 marzec 2013 - 19:56

Agro Tech 8-10 III 2013 Byłem w piątek, zawiodłem się okrutnie ścisk jak cholera wiedza ,,ludzi przy maszynach" na poziomie średnio rozgarniętego gimnazjalisty to była norma i jakiś taki ogólny bajzel nigdy nie wiadomo w której hali wyjdziesz. Byłem tam już 4 razy i pewnie prędko się nie wybiorę, Bednary stawiam o ligę wyżej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#89 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 10:48

Agro Tech 8-10 III 2013 Janusz..... w Bednarach będą te same firmy i ci sami ludzie którzy będą nadal mieli taka teoretyczną wiedzę. 80% z nich nigdy nie była na wsi. No, może kiedyś u babci :)
Więc nie wymagaj od nich wiedzy na swoim poziomie. Ty znasz się na wszystkim a oni poruszają sie tylko w obszarach swojej branży.
Ale przyznaj że nie wszyscy są tam laikami. Niektórzy wiedzieli o czym rozmawiają.