Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza relacja z Agro Show

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofoto

agrofoto

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 2931 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 19:46

Najlepsza relacja z Agro Show W trakcie Agro Show 2012 mówiliście mnóstwo ciekawych rzeczy.
Zapraszamy Was więc do napisania w tym temacie krótkich relacji z Agro Show, co było extra, co się podobało, jakie nowości zobaczyliście,
a gdzie znowu to samo, które hostessy się wyróżniały, opisujcie miejsca gdzie działo się dużo ciekawych rzeczy.

Dla najciekawszych relacji fundujemy nagrody :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najlepsza relacja z Agro Show Dzisiaj, 13:22
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 wrzesień 2012 - 13:59

Najlepsza relacja z Agro Show Witam, byłem u was na stoisku dzisiaj i było ciekawie mogliśmy trochę porozmawiać i mówił pan że mam do pana napisać o A-S.
Jestem Mateusz, na AF niektórzy mnie znają niektórzy nie.
Wybrałem się na Agro-Show, myśląc że pooglądam ciekawe maszyny i popytam sie w sprawach maszyn, nie zawiodłem się w tym roku, bo w zeszłym roku mało nowości było i słabo z rozmowami z przedstawicielami.
Zabrałem się z grupą ludzi z mojej miejscowości spod Miedzychodu WLKP.
Duże wrażenie wywarły na mnie nowa seria Valtry z maską taką jak mają N XX3, bardzo mi się spodobała, mogłem także bliżej przyjrzeć się nowym modelom NH. W tym roku odwiedziłem stoisko Rostelmash i przeprowadziłem mały wywiad z przedstawiciel, o rosyjskich kombajnach, w telewizji je tak chwalili, a jak się przyjrzałem z bliska to nic specjalnego, brak centralnego smarowania, trzeszczące plastiki w środku, heder bez podnośników łanu i wiele innych, nie spodobała mi się ich jakość co do ceny. Najbardziej spodobało mi się stoisko Pana Korbanka, bo każda maszyna była otwarta i można było na chwile zasiąść za kierownicą jednej z maszyn koncernu AGCO, można także było porozmawiać z konsultantem, który jak zauważył że naprawdę się zaciekawiłem tymi nowymi 700-tkami co kontynuowaliśmy rozmowę, To było najlepsze stanowisko pod względem kontaktu z klientem.
W tym roku zadziwił mnie Zetor pokazując nowy model ciągnika Zetor Major 80, nawiązujący chyba tym że nie ma jakiegoś wypasu w kabinie, cech*je go brak takiej elektroniki jak w proximie i foterze, taka uboższa wersja. Zdziwił mnie też pronar który zasilany był przez ropę i gaz.
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

#3 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 17:26

Najlepsza relacja z Agro Show Agro agro i po agro byłem z 5 razy jak trafisz na dzień pogodny to fajna atmosfera jest co oglądać większość ciągników kombajnów maszyn to olbrzymy nie do rolnika co ma 10-30 ha a takich jest większość jeśli masz zamiar kupić konkretną maszynę można sobie obejrzeć sprawdzić cenę za ile do kupienia z konkretnej firmy ,niestety nie wszyscy wystawcy postawili odpowiednich ludzi nie umieli wytłumaczyc podstawowych informacji o maszynie ,pozytywnie zaskoczyły mnie Panie ze stoiskami maszyn wiedziały więcej od Panów ,Pani z stoiska rozsiewaczy DEXWAL wiedziała wiecej od Pana i konkretnie wytłumaczyła może przeczyta to pozdrawiam sympatyczną Panią

#4 Share czesio200

czesio200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:kobiety, rolnictwo, maszyny, motoryzacja

Napisany 06 październik 2012 - 17:29

Najlepsza relacja z Agro Show Targi w Bednarach jak moja znajoma nazwała "Rolniczo-pijańskie" ściągają ludzi z całej Polski. jak kolega wyżej wspomniał większość to maszyny dla wielko-obszarowców, ale dla mniejszych gosp też jest dużo ciekawych propozycji. Ciągniki, kombajny, ładowacze agregaty itp są w szerokim asortymencie dla każdego coś się znajdzie. najlepsze jest to ze można porównać prawie wszystkich producentów w jednym miejscu i ich wyroby. Niektóre firmy muszą postawić na stoiskach bardziej wyedukowanych ludzi. Pytając pana o cenę agregatu, o który pan się opierał odpowiedział "o cenę to musi pan dzwonić do firmy" więc po co ten pan tam stał? :o Jeśli ktoś by chciał dobrze obejrzeć ciągnik to się nie da bo dzieci się pchają w kolejce do zdjęcia albo jest po prostu zamknięty. ;) Pokazy maszyn w polu to już totalna porażka bo co można pokazać na polu 15 razy oranym i 30 razy uprawianym agregatem. lepiej już poszukać filmik w internecie z pracy danej maszyny (koledzy z af nie śpią i nagrywają coraz więcej prac polowych). Podsumowując można ciekawie spędzić dzień, ale szału nie ma :)
czesio200

#5 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 06 październik 2012 - 18:34

Najlepsza relacja z Agro Show Pokazy polowe też by były lepsze żeby tak były na lepszych glebach. Żeby tak np zaorali wcześniej taka glinkę i potem wjechali tam agregatem to by było wiadomo co on jest wart. Ciągniki zresztą też, na takim piasku to maszyn nie czuły.
Kilka słów sprawozdania ode mnie, chociaż że byłem na stanowisku Agrofoto to nie miałem czasu na dokładne obejrzenie targów. Tak na 1 rzut oka to z każdym rokiem targi są coraz większe, stoisk coraz więcej, maszyn tez więcej. Co do Nowości to jak się było na Agritechnice w Hannoverze to tutaj nic nowego się nie widzi. No może poza Zetorem Majorem, który wg opinie innych(nie widziałem go nawet) jest ciągnikiem gołym zupełnie, a cena niska nie jest na te wyposażenie. Biorąc pod uwagę że to nie moje 1 targi, i te maszyny już widywałem to cieszyły tylko hostessy :D Tym bardziej że byłem w 1 miejscu, a one ciągle chodziły :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2012 - 20:45

Najlepsza relacja z Agro Show I jak z tymi relacjami, bo długo nic kiedy jakiś odzew

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share czesio200

czesio200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:kobiety, rolnictwo, maszyny, motoryzacja

Napisany 23 listopad 2012 - 18:47

Najlepsza relacja z Agro Show gdzie są nagrody i kto wygrał???????????????????????????????????????????????????????????????????
czesio200

#8 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 28 listopad 2012 - 13:34

Najlepsza relacja z Agro Show więcej pytajników nie weszło?
Nagrodę wygrał JCB96,
proszę o podanie na pw danych do wysyłki nagrody

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#9 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 21:45

Najlepsza relacja z Agro Show Co jest z ta przerwą konserwacyjną jak się chce wysłać pw?? Każdy tak ma czy tylko ja??

#10 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 29 listopad 2012 - 10:17

Najlepsza relacja z Agro Show ostatnio nie ma żadnych przerw.
wyślij opis na maila: jacek@agrofoto.pl

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 00:57

Najlepsza relacja z Agro Show

Co jest z ta przerwą konserwacyjną jak się chce wysłać pw?? Każdy tak ma czy tylko ja??

Opróżnij skrzynkę bo masz zawaloną,też tak miałem.

Dodaj odpowiedź