Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 5070M [opinie]

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mateos355

mateos355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, piłka nożna.

Napisany 09 luty 2013 - 13:00

John Deere 5070M [opinie] Kris tak mówił ze za 5080r za 210 już turem i z czymś jeszcze a za tą co mówiłem 100% 170brutto we wrześniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 5070M [opinie] Dzisiaj, 06:21
  •  

#22 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 09 luty 2013 - 13:17

John Deere 5070M [opinie] ja kupułem 5080m na 11 ha bez dzierżaw tylko ciągnik exploatowany prawie codzienne przy produkcji mlecznej mam już 860mth od 18m-cy go i nabite już 860mth

#23 Share ROLMAK2

ROLMAK2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 luty 2013 - 14:34

John Deere 5070M [opinie] Znajomy kupił takiego rok temu jest jako jeden z mniejszych ;D Lipa12

#24 Share mlody111

mlody111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo

Napisany 05 maj 2013 - 13:52

John Deere 5070M [opinie] Mam JD 5m od 2 lat tylko troche mocniejszego 90KM :). Kosztował nas 180tys brutto w comforcie. Ciągnik nabite ma ponad 1000 mtg i nie narzekamy na niego, świetnie pracuje. Jest to głowny ciagnik w gospodarstwie wykonuje praktycznie wszystkie prace i we wszystkim sprawuje się elegancko (orka- 3 skiby obrotowy, agregat uprawowo siewny 3 metry bez zajaknieca podnosi rozłozony siewnik do pelna zaladowany bez dzwigania przodu ciagnika, duzo pracuje w ładowaczu tez radzi sobie bez problemu z wydajna pompą, lecz przy tym mogłby troche mniej palic, podobno R z CommonRail mniej spali przy lekkiej pracy). Jednak nie ma co ukrywać ze ma tez wady: zaszła potrzeba wymiany pompy paliwowej ponieważ pociła sie dosyc mocno ale na gwaracji oczywiscie za darmo, oraz przy tej mechanicznej skrzyni (przynajmniej w moim egzemplarzu) czasami szaripe na sprzegle, była robiona kalibracja skrzyni i bardzo duzo pomogła ale nie dokonca, serwis powiedział ze te skrzynie w poruwnaniu do skrzyni z R nie sa tak bardzo dopracowane. Ogolnie jestesmy zadowoleni ponieważ sprawdza sie we szystkim mały i zwinny :) pozdrawiam :)

#25 Share maseey

maseey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/user/piotrek123456789098

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:13

John Deere 5070M [opinie] Witam mam problem ponieważ zamierzamy kupić John Deere 5070m lub DF agroplusa 315 , ja proponuje tacie wziąć JD ale tata jest uparty ja df ponieważ nie wiem czy to prawda ale w JD most tylni jest chiński i tata nie chce go brać ;P co proponujecie opiszcie trochę mi te ciągniki , prosiłbym posiadaczy o napisanie o jakich kolwiek awariach ;)

#26 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 16 wrzesień 2013 - 22:57

John Deere 5070M [opinie] Przedni most i cały tył jest chiński. ;) Z awarii u nas to tylko ta pompa wymieniona i przekaźnik pompki paliwa poleciał na śmieci. Ciężko jest czasem przełączyć miedzy prędkościami wom trzeba zgasić ciągnik i pokręcić wałkiem wtedy wchodzi. Jeśli traktor miałby pracować z pługiem i innymi tego typu maszynami polecam jednak dopłacić do EHRu, sterowanie na linkę nie jest dobrym rozwiązaniem, brak też amortyzacji podnośnika. Polecam tez nie oszczędzać na fotelu bo mocno trzęsie na nierównościach. -_-

#27 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 17 wrzesień 2013 - 19:44

John Deere 5070M [opinie] massey Też staliśmy nad dylematem kupna albo john deere 5080m albo tego df, i w końcu padł wybór na jd i nie żałujemy tego wyboru. Na moście i skrzyni faktycznie są naklejki made in china i w ogóle się tym nie przejmujemy. Chińskie jest dlatego że john deere chciał wyprodukować ciągnik dla przeciętnego ,,kowalskiego'' i dlatego tam są produkowane ze względu na tanią siłę roboczą. Może i to jest chińskie ale ten znaczek wkońcu do czegoś chyba zobowiązuje co nie??;) Z awarii to u mnie było: przeciekający uszczelniacz na głównym wale co idzie od silnika do skrzyni ( wymienione na gwarancji, 20 min roboty ) , wyskakująca 2 ( na przeglądzie coś serwisant pogrzebał przy dźwigni i ustało, 5 min roboty ), kalibracja sprzęgła i rewersu ( jak z resztą u wszystkich ) a na koniec wadliwy filtr oleju skrzyni ( od razu zaczął cieknąć po przeglądzie i hydraulika sie zapowietrzała, też wymieniono na gwarancji )
Davido jak nie chce ci się przełączyć dźwignia na inne obroty wom to nie musisz wychodzic z ciągnika tylko bierzesz dźwignie na sam środek ( chyba neutral ), włączasz wom, wyłączasz i przestawiasz dźwignie w wybrane obroty (elegancko wchodzi bez żadnego zgrzytu)

Edytowany przez kamil496, 17 wrzesień 2013 - 20:04.

#28 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów

Napisany 17 wrzesień 2013 - 22:25

John Deere 5070M [opinie] Nie w moim przypadku, ;) ja mam trzy prędkości obrotowe i dwie pozycje neutralne, czasem z miejsca nie można tej wajchy ruszyć. Serwisant coś tam przy lince regulował ale jeszcze pogorszył i sami musieliśmy to poregulować. Nie zdarza się to często ale jednak, czasem to irytuje i włączenie i wyłączenie walka nic nie daje. Niekiedy wystarczy ciągnik zgasić i dwa, trzy razy wajcha ruszyć i się przełączy. ;)

#29 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 18:12

John Deere 5070M [opinie] Aha ^^ u mnie są 2 prędkości 540 i 540E

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share aleksan16

aleksan16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 październik 2013 - 19:08

John Deere 5070M [opinie] john deere mam 5070m kicha jak niwiem ,serwis jeszcze gorszy,jeszcze d*pe obrabiają,stale czegoś nie mają przyjechali zrobić pierwszy przegląd nimieli dobrego filtra od hydrauliki,felga krzywa dwa miesiące nie mogą wymienić,to samo z przeciekiem,,jak przyjechałem nowym odrazu nakapał olej,silniki są na poduszkach bo strasznie drrzą za durzo bigów powtarzają się,pali durzo,biegi szarpią ,mam terz case bajka ,nigdy więcej john deere,ciasny ,szyba z tyłu bardzo mała,wycieraczka szyby z przodu w kabinie głośno pracuje ,drzwi wąskie,kęcą na wyposarzeniu przy zakupie,przestrzegam nie bierzcie gówna,chętnie go odsprzedam taniej

#31 Share eDoradca_John_Deere_Polska

eDoradca_John_Deere_Polska

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 16 październik 2013 - 14:02

John Deere 5070M [opinie] Witam,
chcielibyśmy dokładnie wyjaśnić tę sytuację, ponieważ Pana opis całkowicie przeczy standardom obsługi, które obowiązują w naszej firmie.

Mam serdeczną prośbę o przesłanie kontaktu (np.nr telefonu) w prywatnej wiadomości do mnie. Skontaktujemy się wtedy z Panem w celu ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam

#32 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisany 16 październik 2013 - 20:27

John Deere 5070M [opinie] aleksan16 Ty weź tak nie narzekaj na ten ciągnik bo on nie jest wcale taki zły. Po pierwsze u mnie też założyli wadliwy filtr hydrauliki i przez to się zapowietrzała i olej kapał. Krzywa felga, no zdarza się więc to powinno być wymienione. Silnik na poduszkach to za***ista sprawa bo w ogóle nie czuć wibracji w kabinie, biegi ładnie wchodzą i się nie powtarzają tak jak ty piszesz tylko zakres A i B jest bardzo podobny. Problem z szarpaniem został rozwiązany poprzez kalibracje sprzęgła i reversu. Dobra widoczność z kabiny i jest w miarę cicho. Ciągnik naprawdę godny uwagi wg mnie

#33 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów

Napisany 16 październik 2013 - 21:43

John Deere 5070M [opinie] Z tymi wibracjami to do końca nie jest prawda, zimny silnik trzęsie cała kabina aż lusterka chodzą, na rozgrzanym nieco lepiej ale i tak czuć wibracje. Wiec ja nie wiem, czy to już koniec poduszek? Jeszcze sporo do 1000h a tu już się wypracowało?

#34 Share kamil496

kamil496

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 609 postów

Napisany 17 październik 2013 - 06:39

John Deere 5070M [opinie] U mnie nie widzę takiego problemu, jedynie tak jak mówisz na zimnym silnik ma trochę większe wibracje i widać że poduszki bardziej pracują ale na ramę ( przynajmniej u mnie ) nie jest to przenoszone, w kabinie nic nie czuć a co dopiero żeby lusterka drżały :) U mnie przebieg wynosi 200 h

#35 Share mlody111

mlody111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo

Napisany 22 październik 2013 - 21:48

John Deere 5070M [opinie] nie rozumiem w jaki sposób mogą się powtarzać biegi w tym ciagniku, każdy jest inny, a zakres A i B to już na pewno nie jest to samo. A jeśli chodzi o wibracje, u mnie gumy spisują się rewelacyjnie, nie ma żadnych drgań od silnika, po to są aby tłumiły wibracje ;) licznik już pokazuje blisko 1400 mth i nie zamieniłbym na inny ;)

#36 Share marcok1920

marcok1920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 październik 2013 - 20:20

John Deere 5070M [opinie]

john deere mam 5070m kicha jak niwiem ,serwis jeszcze gorszy,jeszcze d*pe obrabiają,stale czegoś nie mają przyjechali zrobić pierwszy przegląd nimieli dobrego filtra od hydrauliki,felga krzywa dwa miesiące nie mogą wymienić,to samo z przeciekiem,,jak przyjechałem nowym odrazu nakapał olej,silniki są na poduszkach bo strasznie drrzą za durzo bigów powtarzają się,pali durzo,biegi szarpią ,mam terz case bajka ,nigdy więcej john deere,ciasny ,szyba z tyłu bardzo mała,wycieraczka szyby z przodu w kabinie głośno pracuje ,drzwi wąskie,kęcą na wyposarzeniu przy zakupie,przestrzegam nie bierzcie gówna,chętnie go odsprzedam taniej

to trzeba było kupić wersje premmium

nie rozumiem w jaki sposób mogą się powtarzać biegi w tym ciagniku, każdy jest inny, a zakres A i B to już na pewno nie jest to samo. A jeśli chodzi o wibracje, u mnie gumy spisują się rewelacyjnie, nie ma żadnych drgań od silnika, po to są aby tłumiły wibracje ;) licznik już pokazuje blisko 1400 mth i nie zamieniłbym na inny ;)

ja już 2100 mtg i też bez żadnych problemów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share LidiaRzadkowolska

LidiaRzadkowolska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 21:05

John Deere 5070M [opinie] witam ,co do mojej informaci o john deere 5070m ,biegi nakładają się bo mam skrzynie z podbiegiem i podbieg szarpał przyjechał serwis trzy godziny ciągnik chodził na obrotach i polili sobie papierosy w kabinie i nie umieli tego naprawić wyprosiłem ich z podwórka i powiedziałem niech idą do szkoły jak nie umieją naprawiać po czasie przyjechał inny fachowiec za wiele nie poprawił powiedział że ten typ tak ma ,skszynia wyje jak c-360 na niektórych biegach,felge wymienili z wielkimi nerwami najpierw ściągneli nie taką czekałem za drugą,uszczelniacz wymieniali 2 miesiące to trwało ale wkońcu zrobili,silnik drży jak galareta mam CASE pracuje jak samochud i nie ma żadnych poduszek po silnikiem,w case wycieraczki nie słychać nawiewu wcale nawet na 3 biegu a nie jak john deere na 1biegu zagłusza radio,na pierwszym przeglądzie niemieli takiego filtra mieli od innego modelu jagby niewiedzieli gdzie jadą na przegląd,podczas przeglądu dmuchal filtry kabinowe sprężarką a stawka 120zł za godzine robocizna od jednego,teraz mam przeciek przy pompie wtryskowej to serwis mówi że ma promocje na robocizne a ciągnik na gwarancji niema jeszcze roku''śmieszni są''jak ktoś niewierzy zapraszam do siebie,było u mnie jusz wielu oglądać CASE i john deere każdy przyznał mi racje,wybrali case jestem strasznie zawiedzony john deerem,przepraszam za błędy i pismo pozdrawiam