Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mariusz197

mariusz197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 wrzesień 2012 - 08:09

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi Jestem posiadaczem od marca 2012 nowego 6330 tls mam z nim problem,pracuje w nim głośno hydraulika a serwis powiedział ze tak one mają, mam zrobione 350mtg skręcając na maksa jadąc coś z przodku stuknie i ciągnik aż się zakołysze,natomiast biorąc za przód ciągnika i kołysząc go na boki słychać walenie metaliczne,może ktoś z was miał podobny problem,co to może być.

Edytowany przez danielhaker, 16 grudzień 2012 - 16:10.
błędy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD6330 TLS trzaski w przedniej osi Dzisiaj, 01:46
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 23 wrzesień 2012 - 10:44

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi pewnie łożyskowanie zwolnicy poszło skoro przy bujaniu coś słychać jak jest na gwarancji to męcz ich albo pisz oświadczenie jeśli to zaraz po gwarancji padnie
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share maciej1234

maciej1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 październik 2012 - 19:09

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi

Jestem posiadaczem od marca 2012 nowego 6330 tls mam z nim problem,pracuje w nim glosno chydraulika a serwis powiedzial ze tak one majo,mam zrobione 350mtg skrecajoc na maksa jadoc cos w przodku stuknie i ciognik az sie zakolysze,natomiast bioroc za przod ciognika i kolyszoc go na boki slychac walenie metaliczne,moze ktos z was mial podobny problem,co to moze byc.

jeśli jest na gwarancji to żądaj weryfikacji i opini na piśmie podaj nazwę serwisu to si poradzę rozwiązanie jeśli nie dopilnujesz tego teraz to pużniej ty będziez płacić

#4 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 02 październik 2012 - 07:26

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi Jak napisał kolega maciej1234 przede wszystkim wszystko oficjalnie na piśmie, bo na słowo to nic później nikomu nie udowodnisz. Jak dzwonisz to nagrywaj rozmowy telefoniczne - masz do tego prawo. Niestety w dzisiejszych czasach jak nie ma czegoś na piśmie to nic nikomu nie udowodnisz.

Powodzenia
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Heyder

Heyder

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 październik 2012 - 21:08

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi Stuki mogą być przyczyną wyrobionych sworzni łączących siłowniki hydrauliczne z ramą traktora w (opcji z miękką osią).Co do hydrauliki to niestety jest głośna, a wpływ na to ma duży przepływ oleju w wężach o małej srednicy.

#6 Share mariusz197

mariusz197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 09:59

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi JD zaprowadzony do serwisu bedo rozbierac i szukac przyczyny stukania ,co znajdo to napisze niedlugo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mariusz197

mariusz197

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 20:13

JD6330 TLS trzaski w przedniej osi Okazal sie wyrobiony locznik stabilizatora,zostal wymieniony przez serwis w ramach gwarancji,narazie cisza i spokuj zobaczymy jak dlugo mam nadzieje ze wytrzyma dluzej nisz ten