Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 12:50

Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice Witam
Od nidawna jestem posiadaczem mf 3080 mam problem z zaworami od hydrauliki kore regouja wydatek i przeplyw oleju nie wiem jak to regulowac
Ostatnio podczepilem duza talezowke podnoszona na kołach za pomoca jednego silownika ktory ma podłaczone dwa weze jak chce ja podniesc to bardzo wolno podnosi a opada bez problemu cos jest z ta regulacja w ciagniku jest jedno duze pokretło plus i minus i na kazdej parze gniazd szybkozłaczy znajduje sie jeden zaworek regulacyjny.Prosze o porade co do czego słuzy i jak to wyregolowac do talezowki z jednym silownikiem z dwoma wezami ktore podpinam gora dol.talezowke. na probe podpiołem inny ciagnik bez regulacji lamborghini 950 i ten podnosi wszystko sprawnie gora doł
Moim zdaniem problem jest w złym wyregolowaniu przeplywu prosze o pomoc uzytkownikow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice Dzisiaj, 12:21
  •  

#2 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 15:38

Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice przekrec w prawo czyli na +

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 18:04

Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice a moe ie w regulacji problem tylko w padniętej pompie skoro jak kręcisz to nie mazadnej różnicy z tego co wnioskuję po twoim opisie
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 20:01

Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice to raczej nie pompa bo podnosnik podnosi do gory wszystko sprawnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 23 wrzesień 2012 - 08:23

Massay 3080 problem z regolacja wydatku oleju w hydraulice Może pokrętło od regulacji zepsute zawiesiło się na pozycji małego wydatku i tak zostało gałka się kręci a w środku coś nie chodzi i nie zwiększa taka moja teoria nie wiem czy właściwa