Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 820 problem z podnośnikiem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Maciej200000

Maciej200000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 08:49

Belarus 820 problem z podnośnikiem Witam Wszystkich forumowiczów. Mam problem z podnośnikiem.
Kupiłem sprowadzony ze Słowacji czteroletni Belarus 820.2 z przebiegiem 1000 mgh.
Problem dotyczy bardzo szybko opuszczającego podnośnika. Wystarczy ok 2 minuty żeby opadł pod niewielkim obciążeniem. Dodam że z podnoszeniem nie ma problemu, odpywa się bardzo sprawnie. Dodam również, że do uzupełnienia stan musiałem dolać jakieś 12litrów oleju hydraulicznego.
Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 820 problem z podnośnikiem Dzisiaj, 13:12
  •  

#2 Share wojtekpodkarpacie

wojtekpodkarpacie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 13:03

Belarus 820 problem z podnośnikiem Belarus ma zabezpieczenie mechaniczne podnośnika przed opuszczaniem. Uruchamia się go dźwignią która znajduje się po siedzeniem, obok dźwigni do zmiany prędkości wałka. Po podniesieniu podnośnika maksymalnie do góry wystarczy tylko zmienić położenie tej dźwigni, jeżeli dobrze pamiętam to pociągnąć ją w lewą stronę. I wówczas nie ma problemu z samoczynnym opuszczaniem podnośnika. Jeżeli z podnoszeniem nie masz problemów to tylko zastosowanie tej dźwigni i wszystko powinno być ok.
Pozdrawiam
KPK Kumurun Team

#3 Share damianmmmm

damianmmmm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 13:10

Belarus 820 problem z podnośnikiem Zobacz czy cięgienko od rozdzielacza ci odbija do końca, bo znajomy tak miał i też mu opuszczał a po regulacji ustał problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Maciej200000

Maciej200000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 13:50

Belarus 820 problem z podnośnikiem Z dźwigni pod siedzeniem musiałem korzystać nawet na uwrociach. Co do cięgienka o którym pisze damianmmmm to najpierw muszę je zlokalizować. Może jakieś wskazówki z której strony togo szukać. Z góry dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Maciej200000

Maciej200000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 październik 2012 - 11:32

Belarus 820 problem z podnośnikiem Próbowałem manipulować obiema dzwigienkami żadnych rezultatów nie było.
Mam takie przeczucie, że to może jakiś zawór w rozdzielaczu nie domyka.
Sytuacja jest o tyle problematyczna, bo nie znam żadnego dobrego fachowca w okolicy.
Proszę o podpowiedz zanim zacznę rozbierać.

Edytowany przez Maciej200000, 18 październik 2012 - 11:34.

Dodaj odpowiedź