Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share luka582

luka582

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 wrzesień 2012 - 22:05

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Witam.Mam problem z słabnącą hydrauliąi po rozgrzaniu w case 785XL.Problem ujawnia się po kilku godzinach przy intensywnej pracy ciągnika,po czym jest kłopot z uniesieniem na podnośniku jakiejkolwiek maszyny ,wspomaganie działa bez problemu.Gdy traktor ostygnie wszystko jest OK. Stan oleju jest w normie .Olej jaki jest zalany to Agrol U hydrauliczno przekładniowy.Proszę o rady czy przyczyną może być filtr hydrauliki czy już pompa do wymiany?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Dzisiaj, 21:49
  •  

#2 Share derek2223

derek2223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 17:21

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Temat widze dość stary...ale czy poradziłeś sobie z problemem?

#3 Share luka582

luka582

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 13:04

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Po wymianie filtra nadal jest to samo tylko mnie dziwi że wspomaganie nie słabnie,nie bardzo wiem czy wspomaganie pracuje na tej samej pompie.Już tyle czasu jeżdżę z tą przypadłością ale w najbliższych dniach jak zdobędę manometr to porobię pomiary.

#4 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 14:39

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL nie wiem jak jest w case 785 ale w 1056 miałem problem podobny tylko że u mnie wspomaganie słabło i winą była pompa od wspomagania,ponieważ od wspomagania jest oddzielna pompa a od hydrauliki oddzielna więc może u Ciebie jest podobnie to rozwiązane.

#5 Share derek2223

derek2223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 12:46

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Jak dla mnie to jedna z przyczyn:
- pompa,
- uszczelniacze na tłoku,
- zawór ciśnieniowy.
Kolego jak już znajdziesz przyczynę, podziel się doświadczeniami :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share luka582

luka582

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 lipiec 2014 - 21:09

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Wracam po takim długim okresie do nierozwiązanego tematu, już powoli tracę cierpliwość ,wymieniłem pompę hydrauliki na nową i nic ,potem dałem rozdzielacz do regeneracji niestety nic też to nie dało,Rozebrałem jeszcze raz kilka dni temu obudowę pompy od strony koła z tymi sekcjami na jednym z tych kanalików była jak by wydmuchana minimalnie uszczelka ,wymieniłem znowu ją na nową złożyłem i jak na nieszczęście znowu to samo :wacko: po dobrym rozgrzaniu nawet 200-300kg maszyny nie podnosi trzeba poczekać aż ostygnie i dopiero.
Macie może jakieś pomysły ten może zawór mi pozostał lecz nie bardzo wiem jak go sprawdzić?

#7 Share DEATH

DEATH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 12:16

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Olej może zły zalałeś.
Trzeba lać jaki zaleca producent ciągnika.
Olej pewnie masz jeden do skrzyni jak i hydrauliki??

#8 Share mariel

mariel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 listopad 2015 - 11:14

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL

Może to niski poziom oleju i pompa się zapowietrza.Może to być kwestia filtrów albo coś z zaworkami, może złączki pneumatyczne. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share DionizyZlotopolski

DionizyZlotopolski

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 04 październik 2016 - 08:49

Problem z hydrauliką siłową po rozgrzaniu Case 785 XL Moim zdaniem to pewnie ta "papierowa" uszczelka co już ja wymieniłeś Miałem to samo wymieniłem pompę jak się okazało nie potrzebnie bo ta uszczelka była zła Raz wymieniliśmy ja pochodziło trochę i znów to samo okazało się ze była słabej jakości koleś nam dorobił na zamówienie za 70 pln i od tego czasu działa

Dodaj odpowiedź