Zaloguj się, aby obserwować  
kubik

kupno pługa

Polecane posty

kubik    0

Witam. Ostatnio szczęśliwie sprzedałem swój pług a raczej pługo-spych Uni no i trzeba kupić coś w zamian myślałem nad Kvernelandem ale za te pieniądze obrotówki nie kupię no i trafiło się coś takiego http://otomoto.pl/plug-3-skibowy-obrotowy-eberchartjak-kverneland-lemken-krone-A214946.html Może ktoś to ma? może ktoś coś słyszał? czy rzeczywiście jak w tytule on jest "jak kverneland" chodzi mi najbardziej o jakość krycia.

Edytowano przez kubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo na koncu jest kropka usunicie ja i bedzie działać a tak w ogóle jak chcesz kupić pług to wydaj troche wiecej kasy i kup pożądny bo do tego cuda to wątpie żebyś dostał częsci robocze jedynie dorobić i nie wierze w ten rocznik powiedzmy, że jakieś lata 80. Tak samo jak z moim nimeyer niby lata 90 a lemieszy i innych czesci nie ma nawet podająć oryg numer i do tego za dobrze sie nim nie ora....

Edytowano przez Frytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez PatrykNowakowski
      Witam 🙂 szukam opini na temat pługów obrotowych. Jakie macie opinie na temat pługów tych w temacie? Jaki obrót jest lepszy siłownik z przodu, z tyłu, pionowy czy poziomy, jakie są plusy i minusy tych wariantów? Przedpłużki czy scinacze? Może ktoś poleca jakiś inny pług do 20 tyś zł na resorach 4x40? 🙂

    • Przez ktosik25
      Witam.
      Jaki polecacie z praktyki pług 3 skibowy obrotowy do ciągnika 82km (masa 4t ) który ładnie orze i wkręca np poplony..a przy okazji jest stosunkowo lekki bo np Agromasz POL 3 waży 960kg(!), Akpil km80 też za ładnie nie orze., Myślę Potinnger servo 25, overum cx3975... Zabezpieczenie kolkowe nie ma dużo kamieni. No i ze zmienną szerokością orki. Tak do około 45cm na skibe. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj