Skocz do zawartości

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 wrzesień 2012 - 22:23

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? Która z tych przyczep była by lepsza do zbóż, kiszonki oraz pociętej słomy? Mamy dylemat pomiędzy Fliegl ASW lub Krampe Bandit/Big Body. Głownie chodzi o to czy te przyczepy maja możliwość upychania albo zgniatania ładunku w celu powiększenia ładowności np. pociętej słomy...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? Dzisiaj, 18:29
  •  

#2 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 22:34

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? Fliegl tak, ma ściskanie ale Krampe już nie. Obie dobre, dodatkowo do Fliegla możesz adapter założyć i zrobić rozrzutnik.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 wrzesień 2012 - 19:56

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? mam takiego fliegla, asw 268 gigant, całkiem fajna maszynka , u nas wozi przede wszystkim zboża, nieraz wchodziło po 27 mokrej qq :) do słomy i kiszonki byłby dobry ponieważ przesuniesz ściane i ściśniesz ładunek, co do adaptera to średnio to wychodzi ponieważ kosztuje on chyba połowe ceny samej przyczepy :)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 wrzesień 2012 - 21:39

mam takiego fliegla, asw 268 gigant, całkiem fajna maszynka , u nas wozi przede wszystkim zboża, nieraz wchodziło po 27 mokrej qq :) do słomy i kiszonki byłby dobry ponieważ przesuniesz ściane i ściśniesz ładunek, co do adaptera to średnio to wychodzi ponieważ kosztuje on chyba połowe ceny samej przyczepy :)

Mógł byś mi wrzucić fotkę tej ścianki i na jakiej zasadzie ona się przesuwa... I jakim ciągnikiem ciągasz tego fliegla bo nie wiem za bardzo jakie zapotrzebowanie mocy maja takie przyczepy..

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 wrzesień 2012 - 19:27

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? przyczepa chodzi za John Deere 7830 - aktualnie podtuningowany do 250 + zapas, nie mamy płaskiego terenu, wiec jd ma co robic, szczególnie gdy przyczepa jest pełna :) na jednym z filmików widzialem jak szła po polu za casem chyba cos 170koni,
działa ona na zasadzie : że pierw wysuwa się podłoga - do połowy, a później sama ściana,
tu masz filmiki, które zgrałem na chwile na yt z kompa, może mi się uda i zrobie jeszcze jeden z qq ale to dopiero jak zaczniemy żniwa na dobre :)

2 filmik

i 3

#6 Share agromichal

agromichal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 18:06

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? Witam,

ostatnio czytałem że fliegl ma mpżliwos być wyposarzony w mosty napedowe poprzez gniazdo w ciągniku ISObus komputer dostaje wiadomości o prędkości i o obrotach wałka rub reguluje wydatek hudrauliki np w ciągnika fendt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2012 - 21:43

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? @mlodyy, dzieki za info. Bardzo mi sie teraz podobaja te fliegle ale jedyna wada jest cena :/ Ale zobaczymy może na nowy rok sie kupi...

Edytowany przez JakubK203, 21 wrzesień 2012 - 21:43.

#8 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 21:48

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? Polskie już też masz z tym systemem. Fliegl płacisz chyba tylko za markę i za ocynk.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2012 - 22:03

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? Moze i sa, ale nam sie nie oplaca importowac :)

Edytowany przez JakubK203, 21 wrzesień 2012 - 22:03.

#10 Share mlodzian4

mlodzian4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 kwiecień 2013 - 15:43

Fliegl ASW czy Krampe Bandit/Big Body? i co kupiłeś jakąś z tych przyczep

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 czerwiec 2013 - 22:30

i co kupiłeś jakąś z tych przyczep

Jednak po przeliczeniu nie opłaca się nam kupować tych przyczep bo jednak trochę kosztują oraz do najmniejszych nie należą :) U nas max waga ciągnik+przyczepa to 24t wiec nie opłaca się kupywac takiej przyczepy 11t bo lepiej jest kupić zwykła przyczepę np. Bailey o lad. 11t a cena o wiele mniejsza.