Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile moga być warte wrota stodoły?

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 21:57

Ile moga być warte wrota stodoły? Co Wy chcecie od chłopaka. Ma klienta który chce dać taką kasę za wrota to niech się nie ogląda i sprzedaje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile moga być warte wrota stodoły? Dzisiaj, 15:22
  •  

#22 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 00:44

Ile moga być warte wrota stodoły? orientujecie się z jakim kosztem wiąże się zakup kurtyny rolowanej (plandeka nawijana na wałek) o wymiarach ok 3x4m, konstrukcja taka zwróciła moją uwagę n a polagrze w łączniku między halami, jest to zwykła plandeka, która jest elektrycznie zwijana na wałek znajdujący się nad bramą (chociaż widziałem już takie konstrukcje, gdzie wałek nawijał materiał od dołu), jest to bardzo ciekawe rozwiązanie i powinno być tanie ze względu na nieduży koszt materiału, zastanawiam się również nad samodzielnym skonstruowaniem takiego rozwiązania, macie takie bramy w swoich gospodarstwach/warsztatach?

#23 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 08:57

Ile moga być warte wrota stodoły? w gospodarstwie takiej bramy nie mam, mam natomiast 2 takie sztuki w pracy, temat ciekawy, ale hałasuje podczas zwijania, i jakiejkolwiek izolacji termicznej też nie daje, pozostaje też kwestia trwałości, uderzając z zwykłą bramę z blachy możesz ją zgiąć, uderzając w plandekę rozrywasz ją
jeśli chcesz zapoznać się z takim czymś to poszukaj w ofercie firmy Hormann

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 18:15

Ile moga być warte wrota stodoły? zależy mi głównie na szczelności i na niewielkich rozmiarach (nie mam zasadniczo miejsca aby je otwierać), oczywiście wolałbym wrota z płyty warstwowej, ale nie mam na nie miejsca, a uszkodzoną plandekę można bez problemu załatać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share braciszek

braciszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:obecnie zawodowo zajmuje sie cieciem betonu
    www.sciage-forage-beton.ch
    http://www.youtube.com/watch?v=2gukg-feEbc

Napisany 18 listopad 2012 - 20:56

Ile moga być warte wrota stodoły? Pacjent z hormanna robil u mnie wycene w pazdzierniku , za drzwi udsuwane do gory wymiary to 4m na 4m bez elektryki to prawie 10 tys. zeta za sztuke przy trzech takich wrotach
Cena nawet dla mnie zaporowa , wiec kupilem material i na 3 takie wrota material plus robocizna , plus montaz 5tys zeta , wszystkie 3 odsuwane lewo . prawo

#26 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 21:24

Ile moga być warte wrota stodoły? http://allegro.pl/dr...2804019185.html

Edytowany przez tomek73, 18 listopad 2012 - 21:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Robert123gg

Robert123gg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 sierpień 2013 - 18:23

Ile moga być warte wrota stodoły? wymianę starych desek na nowe zupełnie za darmo. Jesteśmy zainteresowani kupnem starych desek obiciowych, bali konstrukcyjnych ze stodoły, domów, spichlerzy, młynów itp. Skupujemy stare drewno pochodzące z rozbiórek lub demontaży.
tel. 795975492

Zapewniamy demontaż lub wymianę starych desek na nowe zupełnie za darmo. Jesteśmy zainteresowani kupnem starych desek obiciowych, bali konstrukcyjnych ze stodoły, domów, spichlerzy, młynów itp. Skupujemy stare drewno pochodzące z rozbiórek lub demontaży.
tel. 795975492 Świetokrzyskie