Zaloguj się, aby obserwować  
Xawier

wolne miejsca w aucie

Polecane posty

Xawier    223

Witam, czy jedzie ktoś może przez ch*jnice na AgroShow i będzie miał jedno wolne miejsce? dołożę się do paliwa, dzień bez znaczenia.

Edytowano przez Xawier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Panowie wybieram sie na Zielone Agroshow2013 bede mial w aucie 2 miejsca,jak ktos chetny z okolic Slaska to pisac,chetnie zabiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A jedzie ktoś z okolic Opatowa w świętokrzyskiem? lub wiecie coś o jakimś grubszym transporcie z okolicznych miast?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J/w może ktoś z Podlasia się wybiera?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Junkers
      Wiam,
      chciałem zapytać się jak to jest u was z przeglądami i naprawami gwarancyjnymi. Szczególnie interesuje mnie to czy płacicie za dojazd do siebie(klienta)??
      Ja mam zakupiony ciągnik w Agrohandlu we Woźniakowie k/Kutna i oni jak raz przyjechali, bo był problem z aku to za dojazd policzyli sobie 1,80zł/km, a mają 30 do mnie.
      Najlepiej jakby się wypowiedziała osoba która u nich kupiła np. ciągnik, bo mi się wydaje że mnie robią w balona.
      Przecież jest gwarancja to za co mam jeszcze płacić za dojazd?? Płaci się jedynie za materiały eksploatacyjne zastosowane przy przeglądzie.
      Kolega kupił DF-a to byli u niego już 8 razy, bo ma z nim niemałe problemy i ani razu nie zapłacił za dojazd, mają do niego ok 100km.
    • Przez SpracowanyPraktyk
      Gdzieś na forum pojawił się temat odnośnie poruszania się szerokich maszyn rolniczych. Chciałbym go tutaj wznowić na nowo.  Z moich informacji jakie znalazłem w necie możemy poruszać się ciągnikami szerokości nie większej niż 3m. Przy szerokości 3,5 metra potrzebujemy zezwolenie od starosty ale już maszynami o szerokości 4m nr brona talerzowa, duże ciągniki na bliźniakach lub siewnik nie możemy się poruszać po Polskich drogach. Nie zakładałbym tego tematu gdyby nie kara jaką musimy zapłacić w postaci mandatu wystawionego przez szanowną policję. Są to niemałe pieniążki bo aż          15 000 zł. Tylko proszę mi nie pisać o pilocie bo to sprawa oczywista. Czy ktoś spotkał się z taką karą za przejazd szeroką maszyną po publicznej drodze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj