Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukasz2014

lukasz2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 06:54

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Witam
Chciałbym kupić do sieczkarni heder kemper champion 4500 składany hydraulicznie, lecz sieczkarnia nie posiada wyjść hydrauliki do składania hedera. Czy jest możliwość dorobienia takich wyjść, a może wyjścia są tylko gdzieś nie wyprowadzone?? Prosiłbym o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Dzisiaj, 07:14
  •  

#2 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 09:40

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas W ubiegłym roku w jelonku też mieliśmy ten problem, ale łatwo sobie z nim poradzić. Musisz znaleść powrót z rozdzielacza i do niego w szereg podłączyć rozdzielacz jednosekcyjny najlepiej sterowany linką to wstawisz sobie rączke gdzieś w kabinie

#3 Share lukasz2014

lukasz2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 11:59

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Tzn. podłączyć się pod jakąś inną opcje w sieczkarni np. podnoszenie rury i przełączać?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 19:51

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Tak też można, ale taniej będzie zamontować dodatkowy rozdzielacz jednosekcyjny, zaraz za tym głównym który będzie działał niezależnie

#5 Share lukasz2014

lukasz2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 20:20

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Może to i byłoby lepsze rozwiązanie z tym rozdzielaczem jednosekcyjnym, tylko gdzie i jak mam go wpiąć. Sieczkarnia to CLAAS JAGUAR 695SL.

#6 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 18:03

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Nie chodzi mi o podłączenie pod inną opcję tylko o wpięcie sie w szereg za albo przed głównym rozdzielaczem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lukasz2014

lukasz2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 18:58

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas To chodzi Ci o to żeby wpiąć się między pompą a pozostałymi rozdzielaczami tak mam to rozumieć?? tylko pod które wyjścia się podłączać bo CLAAS ma trzy pompy gdzie każda z nich generuje inne ciśnienie, więc pod jaką pompę się podłączyć z jakim ciśnieniem??

#8 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:19

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas kolego wystarczy jak zastosujesz takie cacko to w kabinie będziesz miał przycisk dodatkowy http://allegro.pl/dz...2618164138.html

#9 Share lukasz2014

lukasz2014

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:37

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Mówisz że to będzie działać?? tylko w jaki sposób to wpiąć i gdzie tak jak napisałem wcześniej pod którą pompę jakie ciśnienie??

#10 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 20:07

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas Tak dokładnie o to mi chodzi. Musisz wyczaić która pompa jest od hydrauliki głównej czyli heder rura itp. Drugim wariantem jest tak jak wyżej kolega napisał czyli dzielnik oleju i w tedy wcinasz sie np. w układ podnoszenia rury

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 wrzesień 2012 - 20:25

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas tylko przy zakupie zwróć uwagę jaki potrzebujesz przepływ oleju żeby nie był za mały bo ja ci tego podałem jako przykład