Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z wspomaganiem Belarus 1025

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 18:28

problem z wspomaganiem Belarus 1025 witam, pojawa się u mnie problem z wspomaganiem, z dnia na dzien coraz ciężej skręca siękierwonicą. pompa sprawdzona olej wymieniony filtr też... czy to może być wina orbitrola??? jeśli tak to napiszcie mi jak go wymontować z tamtąd bo jest nieźle zabudowany

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z wspomaganiem Belarus 1025 Dzisiaj, 21:55
  •  

#2 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 14 wrzesień 2012 - 19:34

problem z wspomaganiem Belarus 1025 czy jeszcze masz ten syk ? jak tak to zawor przelewowy w orbitrolu poszedl i cisnienie przez niego ucieka a nie idzie na silownik oczywiscie jak pompa dobra jest

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#3 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 20:30

problem z wspomaganiem Belarus 1025 tak jest ten syk... czy sam mogę wymienic ten zawór przelewowy? jeśli mogę to powiedzcie mi krok po kroku jak wymontować ten orbitrol i jak go rozbierać po kolei

#4 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1373 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 15 wrzesień 2012 - 07:19

problem z wspomaganiem Belarus 1025 Orbitrol po zdjęciu pokrywy i założeniu jej, w dużej większości przypadków przestaje działać.
Zależy gdzie ten typ orbitrola ma zawór...

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 19:08

problem z wspomaganiem Belarus 1025 wyjąłem go z pod kierownicy włożyłem na dzień w ropę wymieniłem olej i filtry i wszystko działa jak powinno.. sporo syfu z niego wyleciało a wszystko przez to że kiprowana była z przymusu przyczepa, która wcześniej była użytkowana n c360 więc w oleju było do groma opiłków i syfu.

#6 Share piotr820

piotr820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 06 październik 2012 - 11:11

problem z wspomaganiem Belarus 1025 Pomagając temu użytkownikowi (piotrb14) zastanówcie się czy on wam by pomógł, w moim przypadku tak nie było. Za zwykłą prośbę dostałem od niego OPD.

Prawdopodobnie dostanę % za tego posta, ale bardzo mnie zdenerwowało jego zachowanie...

Nie dostaniesz, ale na przyszłość użyj funkcji raport. Po to jest. Po to też są moderatorzy, żeby rozwiązywać takie problemy.
KPK Kumurun Team

Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

#7 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 październik 2012 - 21:30

problem z wspomaganiem Belarus 1025 no bo chyba głupi jestes że będę Ci mierzył dokładne wymiary moich bron i pisał co i jak zrobione..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share piotr820

piotr820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 08 październik 2012 - 16:40

problem z wspomaganiem Belarus 1025 Mi chodziło o kilka wymiarów, które by ci zajeły góra 5 min. no może jeszcze jakieś małe foto, ale ty powiedziałęś stanowaczo nie no to ok. Słuchaj kolega @Uziu92 i @zbyszekbrzuze też mogli tobie powiedzieć jak to ty powiedziałeś "nie chce mi się" , ale jeśli mogli ci pomuc to pomogli... Poprosiałem cie o to ponieważ tylko ty na AF masz takie brony. Twierdzisz, że mój Belarus nie uciągnie takich bron na moich terenach, skoro z trzema jeździłem 5, 6 to z pięcioma bede jeździł 4. Zresztą nie bede pisał nie na temat. Czytając twoje wypowiedzi doszedłem do wniosku, że ty chcesz żeby ci ktoś pomógł, a ty komuś to już nie (znalazłem mało twoich postów w których komuś coś pomogłeś). Więcej nie bede pisał w tym temacie bo to jest wgl. nie na temat...
KPK Kumurun Team

Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Dodaj odpowiedź