Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stilgar

stilgar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 20:53

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 Witam!
Jako, że nie znalazłem w wyszukiwarce podobnego tematu to postanowiłem go założyć.
Mam problem ze swoim ciągnikiem, ponieważ ewidentnie brakuje mu paliwa (musiałem go ściągać z łąki).
Być może ktoś z użytkowników tego forum wyciągał już bak i może dostanę jakieś porady.
Z tego co zauważyłem to trzeba będzie odkręcić koło i do boku go wyciągać... Jakieś lepsze pomysły?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 Dzisiaj, 01:05
  •  

#2 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 12 wrzesień 2012 - 21:13

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 wymontuj fotel, odkrec podloge i wyciagnij smok ze zbiornika, przedmuchaj sprezarka przewod i utnij ta rurke ze 1-2 cm. zatyka go na krućcu ( na laczeniu metalowej rurki z gumowa na tej srubie z otworami przez ktora ciagnie paliwo) jeszcze zapytam czy masz jeden czy 2 zbiorniki ? bo jak 2 to moze byc to troche inaczej rozwiazane ale mysle ze raczej nie :) ach Ci ruscy :D

Edytowany przez Uziu92, 13 wrzesień 2012 - 22:50.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#3 Share stilgar

stilgar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 18:28

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 Mam jeden zbiornik, ale samo wyczyszczenie smoka/ssaka nic nie dało, ponieważ zrobiłem rundkę po podwórku i znów ta metalowa rurka się przytkała. Wytargałem (dosłownie) zbiornik i wyczyściłem. Teraz wszystko jest ok;)

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 19 wrzesień 2012 - 20:43

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 mnie zastanawia natomiast jak to jest z wskaźnikiem poziomu paliwa - przestał wskazywać, rezerwa nie świeci więc zgaduję że w zbiorniku jest bańka plastikowa która się przedziurawiła - dobrze myślę?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 19 wrzesień 2012 - 20:47

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 musisz wyjac smok i zobaczyc co sie stalo moze po prostu plywak sie przegiol lub przedziurawil. w pierwszym wypadku nie bedzie dotykalo stykow.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6 Share Cichy1925

Cichy1925

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 27 wrzesień 2012 - 21:14

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952 też miałem problem z paliwem zatkało mi się na wyjściu ze zbiornika na tej śrubie ale założyłem sobie sitko na końcu tego metalowego przewodu i jest ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Laszek

Laszek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 14 kwiecień 2015 - 07:10

Czyszczenie zbiornika paliwa - belarus 952

Cichy a od czego założyłeś to sitko? stilgar a Ty którą stroną wyciągłeś zbiornik?

Dodaj odpowiedź